بیمتال اشنایدر 13 آمپر LDR 166

SCHNEIDER LRD 166 9-13A        برند: آشنایدر - Schneider دسته: بی متال , بی متال اشنایدر Schneider
  • محدود حفاظت 9 الی 13 آمپر
  • سازگار با کنتاکتورهای D9 - D38
  • نوع : حفاظت موتور
  • نوع ترمینال: پیچی
  • نصب : ریلی

تماس بگیرید

مقایسه

رله حفاظت یا بی متال اشنایدر 9 الی 13 آمپر مدل LDR 166

اگر میخواهیم با خیال راحت از الکتروموتور مان از جریان بالا حفاظت کنیم و از این بابت به هیچ عنوان نگرانی نداشته باشیم پیشنهاد ما استفاده از محصولات رله حفاظت یا بیمتال اشنایدر است. بطور کلی کیفیت و کارایی قطعات برقی اشنایدر با قطعات هیوندای و یا ال اس قابل قیاس نیست و اگر کسی برای بار اول از این قطعات استفاده کند و عملکرد قطع کردن مدار برای بالا رفتن جریان را مشاهده کند صد در صد از بالا بودن سرعت عمل تعجب خواهد کرد.

بیمتال اشنایدر بطور کلی به لحاظ ظاهر و استاندارد های قدرت و کنترل فرق خاصی با بیمتال های دیگر در دنیا ندارند و آن چیزی که این رله های حفاظتی اشنایدر را از دیگر بیمتال ها تمیز میدهد بدون شک کیفیت بیمتال های اشنایدر است.

 

مزیت

  • کیفیت بی نظیر بیمتال SCHNEIDER LRD 166
  • نصب این بیمتال به کنتاکتور های اشنایدر و تله مکانیک به راحتی
  • در دسترس بودن محصولات SCHNEIDER در کشور ما ایران

 

معایب

  • قیمت بالای بیمتال SCHNEIDER LRD 166 به نسبت بیمتال های شرق آسیا

 

شکل ظاهری

اندازه بیمتال اشنایدر LRD 166 به ترتیب 66×4۵×۷0 میباشد که تقریبا میتوان گفت اندازه متوسطی دارد و به کنتاکتور های اشنایدر و تله مکانیک LC1D09 و  LC1D12 و LC1D18 و  LC1D25و LC1D32 و همچنین  LC1D38به زیبایی چفت میشود. بیمتال اشنایدر LRD 166 همانند تمام بیمتال ها ترمینال های کنترل و همچنین ترمینال های قدرت دارد و به همین دلیل است کسی که یک دفعه یک بیمتال را نصب کرده و با آن کار کرده باشد میتواند با تمام بیمتال های دیگر نیز کار بکند. رله حرارتی اشنایدر 9 تا 13 آمپر یک رله حفاظتی است که به لحاظ تیپ اندازه ایی در تیپ ۱ جای میگیرد و به کنتاکتور های رنج پایین کوچولو متصل میشود ورودی قدرت در آن با شاخک های طراحی شده برای متصل شدن به کنتاکتور ها است و خروجی قدرت ، ترمینال های پایین بیمتال است که به کابل اتصال شده به الکتروموتور متصل میشود.

بیمتال اشنایدر 9 تا 13 آمپر

 

روی بیمتال ۲ کنتاکت باز و بسته قرار گرفته برای مدار فرمان و کنترل که توسط کنتاکت بسته ، اگر جریان بیشتر از حد تنظیم شده ما بالا رفت بتواند مسیر جریان برق به بوبین کنتاکتور راه انداز الکتروموتور را قطع بکند و کنتاکت باز در بیمتال در بیشتر مواقع برای آلارم دادن مورد استفاده قرار میگیرد. 

 

نتیجه گیری

در مدار هایی که از لوازم برند اشنایدر و یا تله مکانیک استفاده شده و کنتاکتور ها از D9 تا D38 در تابلوهستند و الکتروموتورها با این کنتاکتورها قرار است راه اندازی بشود باید از بیمتال های تیپ کوچک استفاده شود . مسئله دیگری که در انتخاب بیمتال ما را یاری میدهد رنج الکتروموتور هایی است که قراره با کنتاکتور های اشنایدر درون تابلو ها راه اندازی بشود.

 اگر قرار باشد بیمتال اشنایدر 9-13A الکتروموتوری را محافظت کند ، اول باید ببینیم این الکتروموتور قراره تکضرب راه اندازی شود یا دوضرب ؟ اگر الکتروموتور تک ضرب راه اندازی میشود بی متال اشنایدر 9 تا 13 آمپر توانایی حفاظت از رنج الکتروموتوری 4-5.5KW بسته به فشار روی الکتروموتور را دارد و اگر الکتروموتور دوضرب راه اندازی میشود بیمتال اشنایدر SCHNEIDER LRD 166 توانایی حفاظت از الکتروموتور 11KW را دارا میباشد.

 


براساس برند بی متال

بی متال اشنایدر

0 دیدگاه برای بیمتال اشنایدر 13 آمپر LDR 166دیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*