بی متال هیوندای HGT 18K A0P90S جهت کنتاکتور 9 تا 18 آمپر

HYNDAI HGT 18K A0P90S        برند: هیوندای - Hyundai دسته: برق صنعتی , بی متال , بی متال هیوندای - HYUNDAI
  • جهت کنتاکتور های 9 تا 18 آمپر
  • رنج جریانی: 0.6 تا 0.9 آمپر
  • تیپ HGT
  • ولتاژ کارکرد تا 690 ولت AC

479,000 تومان

مقایسه

بیمتال هیوندای جهت کنتاکتور 9 تا 18 آمپر تیپ HGT مدل HGT 18K A0P90S

بی متال هیوندای یکی از رله های حرارتی پرطرفدار در بازار است که در اکثر تابلو برق های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد، از ویژگی های بارز مصحولات رله حرارتی هیوندای (بیمتال) به قیمت مناسب آن در مقایسه با سایر قطعات در بازار اشاره نمود.

از مهمترین و کاربردی ترین لوازم مرتبط با برق صنعتی که در مجموعه هیوندای ساخته شده است بیمتال های این شرکت میباشند که ما در اینجا به بیمتال HGT 18K میپردازیم. البته این نکته قابل ذکر است که بیمتال های هیوندای مانند بیشتر لوازم برق صنعتی دارای کد و شماره شناسایی میباشند. بطور مثال در همین شماره بیمتال یعنی بی متال HGT 18K A0P90S به معنی این است که رنج این بیمتال 0.6 تا 0.9 آمپراست و به کنتاکتور های از ۹ آمپر تا ۱۸ آمپر متصل میشوند. برای توضیح بیشتر بیمتال هیوندای HGT 18K A0P90S بهتر است مقداری درباره خود بیمتال بدانیم :

در بی متال های هیوندای ، سه تیغه تعبیه شده که سیم حا مل جریان چند حلقه به دور آن پیچیده می شود. در اثر عبور جریان اضا فه بار، هادی ها گرم ، حرارات به بی متال منتقل می شود و با عث خم شدن تیغه می شود.

حرکت هر یک از این رله های حرارتی به اهرمی فشا ر می آورد و با جا به جا شدن اهرم، یک میکرو سوئچ که دارای کنتاکت تبدیل باز و بسته است تغییر وضعیت می دهد و مدار فرمان را قطع می کند. برای افزایش سرعت عملکرد بی‌متال و جلوگیری از جرقه و سوختگی محل اتصال، از آهن‌ربا در بالا و پایین تیغهٔ دوفلزی استفاده می‌شود که نیروی مغناطیسی آن به بسته شدن سریع اتصال کمک می‌کند.

 

مزیت رله حرارتی HGT 18K A0P90S

  • زیبا بودن  بیمتال HGT 18K A0P90S HYUNDAI
  • ارزان بودن به نسبت مدلهای مشابه اروپایی مثل SCHNIDER
  • در دسترس بودن محصولات HYUNDAI در کشور ما ایران

 

معایب رله حرارتی HYNDAI HGT 18K A0P90S

  • عملکرد به نسبت کند به نسبت مدل های مشابه اروپایی

 

شکل ظاهری

بین بیمتال هیوندای HGT 18K A0P90S و کنتاکتور زیر 18 آمپر شباهت و نزدیکی ظاهر وجود دارد. موقع نصب بیمتال روی کنتاکتور ، بدلیل وجود گیره و خار بیمتال بصورت صحیح روی کنتاکتور چفت و محکم میشود.

البته که شرکت هیوندای این ۲ قطعه را با هم و به توازن هم تولید کرده ، اما این کار را زیبا و حرفه ایی انجام داده است. بی متال هیوندای HGT 18K A0P90S مشکی و سفید رنگ است که البته رنگ مشکی آن غالب میباشد. ترمینال های قدرت زیر بیمتال است و ترمینال های فرمان که 4 پیچ است که یک تیغه بسته و یک تیغه آن باز است ، در بالای ترمینال قدرت قرار گرفته است.

 

نتیجه گیری 

بصورت کلی کار بی متال حفاظت از الکتروموتور است که در حین راه اندازی آن را به کنتاکتور راه انداز متصل میکنند که البته در رله حرارتی هیوندا HGT 18K A0P90S همین داستان ساری و جاری است.

بیمتال HGT 18K A0P90S همانطور که از نامش پیداست به کنتاکتور های زیر ۱۸ آمپر وصل میشود و رنج 8 تا ۱۲ آمپر را پوشش میدهد. یعنی برای راه اندازی الکتروموتور های از رنج 4KW تا رنج  5.5KW میتوان از این بیمتال زیر کنتاکتور های زیر رنج ۱۸ آمپر هیوندای استفاده نمود.


براساس برند بی متال

بی متال هیوندای

براساس آمپر بی متال

زیر 3 آمپر

0 دیدگاه برای بی متال هیوندای HGT 18K A0P90S جهت کنتاکتور 9 تا 18 آمپردیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*