پی ال سی زیمنس

تعداد نتایج: 51

یکی از اجزاء جدایی ناپذیر صنایع کوچک و بزرگ و حتی ساختمان ها plc هستند. اما همان طور که بدان آگاه هستید برندهای مختلفی بازار plc را اشباع کرده اند. در این میان plc siemens یکی از برندهای پرکاربرد و محبوب اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق به شمار می رود و جایگاه و رتبه قابل ملاحضه ای را برای خود در صنعت پی ال سی فراهم کرده است.

 

شرکت زیمنس آلمان برای نیل به هدف خود یعنی طراحی پی ال سی زیمنس مسیری رو به پیشرفت را طی کرده است تا بتواند به عنوان پیشگام این حوزه خود را معرفی کند.

 

جایگاه PLC SIEMENS

PLC زیمنس برای اینکه بتوانند جایگاه و نقش خود را در صنعت با موفقیت انجام دهند باید طراحی و پیکربندی مهندسی شده را طی کنند. از آنجایی که کمپانی زیمنس چندین نوع PLC مختلف از جمله Compact PLC ( پی ال سی کامپکت ) یا یکپارچه، Modular PLC یا پی ال سی ماژولار، Rack PLC یا پی ال سی رک و mini plc مینی پی ال سی یا لوگو را روانه بازار کرده است، توانسته است نیازهای مختلف صنایع و اتوماسیون صنعتی را با توانایی های مختلف plc تحقق بخشد.

 

 

مزیت های plc siemens

  • پی ال سی های شرکت زیمنس در انواع مختلف و با قابلیت های گسترده ارتباطی قادر هستند؛ کیفیت مطلوب مورد نظر را فراهم آورند.
  • اطمینان پذیری بالای این plc می تواند نقطه قوتی برای این نوع کنترل کننده های منطقی برنامه پذیر باشد.
  • قابلیت گسترش ظرفیت های ورودی و خروجی و توان بالای CPU های pls siemens سبب شده است در بین سایر رقبا، چندین گام جلوتر قرار گیرد.

 

انواع plc siemens

  1. PLC  SIEMENS Simatic S5
  2. simatic s7 PLC  SIEMENS
  3. PLC LOGO
  4. PLC  SIEMENS simatic C7
  5. PLC  SIEMENS simatic 505

 

هر کدام از این CPU SIEMENS به چندین نوع دسته بندی می شود که دارای ویژگی ها و کاراکترهای مختلفی می باشد. برای برنامه نویسی و پیکربندی plc siemens از نرم افزار قدرتمند step7 استفاده می شود که قابلیت های مختلفی را برای کاربر فراهم می آورد.

اطلاعات بیشتر ...