درباره ما

درباره ما

ما اعتقاد داریم هیچ چیز به اندازه دانش نمی تواند به انسان در راه افزایش کیفیت زندگی کمک کند و استفاده از فناوری روز در تمامی سطوح سبب ارتقاء کیفیت زندگی افراد خواهد شد. آسام کالا ، تنها یک سایت فروش در زمینه اتوماسیون صنعتی و برق صنعتی نیست ، هرچند شاید در نگاه نخست ما نیز مانند یک سایت فروش در حوزه تکنولوژی باشیم ولی در حقیقت کمی که به زیر پوستمان بروید خواهید فهمید برای ما هدف ، افزایش کیفیت زندگی است. چه بسا همانگونه که از شعار آسام کالا حدس زده‌اید ما سایت نیستیم ، بلکه تلاشی هستیم برای توسعه سبک زندگی دیجیتالی، تا با تغییرات در سبک زندگی حتی به اندازه کوچک موجب رضایت و آسودگی مخاطبان خود را در نظر داشته باشیم.

فروشگاه آسام کالا از سال 1397 شروع به فعالیت در زمینه عرضه محصولات اتوماسیون صنعتی و تجهیزات برق صنعتی نموده است، مدیر و صاحب امتیاز این مجموعه آقای تقوا ملکی ارفعی می باشند. این وب سایت همواره سعی نموده با حذف واسطه میان مشتری و تولید کننده بهترین قیمت را به مصرف کننده و مشتریان گرامی خود ارائه دهد.

 

اهداف و رسالت ما

  • تمرکز بر انجام پروژه‌های نصب انواع سیستم های اتوماسیون ، PLC و مانیتور صنعتی ، برق صنعتی 
  • ورود به حوزه‌های فروش و نصب برق صنعتی و ارائه خدمات فنی و مهندسی
  • انجام پروژه‌ها با رعایت استانداردهای کیفی و ایمنی و  توجه ویژه به رعایت حقوق مصرف کننده
  • ارائه مشاوره رایگان برای کاهش هزینه خرید و نصب مشتریان

 

مشاوره فروش و نصب برق صنعتی

سایت آسام کالا در تنوع محصولات خود ، کلیه لوازم و قطعات مورد استفاده در برق صنعتی را برای کاربران خود با توضیحات کامل به صورت رایگان در سایت قرار داده است. در ساده ترین و روان ترین تعریف میتوانیم بگوییم برق صنعتی یعنی کاربرد برق در صنعت و اینکه انرژی الکتریکی در یک کارگاه یا کارخانه صنعتی به چه صورت استفاده یا کنترل می شود میتواند جزء تعریف برق صنعتی باشد. اما موارد خاصی هم دراین تعریف وجود دارد که نادیده گرفته شده است. مثلا تکنیک ها و روش هایی که برای کنترل و استفاده از برق در صنعت استفاده می شود، درساختمان های مسکونی، تجاری، بیمارستان ها و … هم کاربرد دارد. پس میتوانیم بگوییم برق صنعتی عبارت است از روشها و تکنیک هایی جهت کنترل و استفاده از برق در صنعت و ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد.

اتوماسیون برق صنعتی

 

فروش و نصب انواع تابلو برق

یکی از موارد پر مصرف برای پروژه های ساخت ساز ( مسکونی ، انبوه سازی ) استفاده از انواع تابلو برق های صنعتی میباشد . آسام کالا بر این باور است که با تعریفی درست از این محصول و مشاوره تخصصی برای مشتریان خود هم قیمتی مقرون به صرفه تر و هم بهترین کیفیت را برای کاربران خود به ارمغان بیاورد. تابلو برق صنعتی فضايي فلزی است که همانند قفسه کتاب تجهيزات برقي در آن نصب مي شوند.

تجهیزات برقی نصب شده در تابلو برق صنعتی با توجه به عملکردی که از تابلو برق انتظار داریم، متفاوت است و توسط طراح انتخاب می گردد . در تعريف تابلو لزومي ندارد آنرا حتمأ يک فضاي بسته فلزي بدانيم بلکه فضاي بسته فلزي، نوعي از تابلو محسوب مي شود. مشکلات ناشي از نصب تجهيزات و خطرات ناشي از عوامل محيطي و پديده هايي مانند اتصال کوتاه که در تجهيزات الکتريکي روي مي دهد از جمله عواملی هستند که باعث می شود تابلوهای برق صنعتی عمدتا به صورت فضای بسته ساخته شوند. همچنین درجه بسته بودن فضای تابلو برق با معیار ضریب نفوذ گرد و غبار و آب تعیین می گردد.

 

 

انواع پی ال سی

فروش گسترده انواع پی ال سی صنعتی برای موارد استفاده مختلف یکی دیگر از بخش های تخصصی سایت آسام کالا میباشد. به این منظور یک نمایی کوتاه از این محصولات در اختیار کاربران عزیز قرار میگیرد. PLC یک سیستم کنترل کامپیوتری صنعتی است که به طور پیوسته وضعیت ورودی ابزارها را نظارت می کند و تصمیم گیری خود را بر اساس برنامه سفارشی برای کنترل وضعیت خروجی ابزارها می گیرد. تقریبا” هر خط تولید، عملکرد دستگاهی، یا فرآیند می تواند ارتقای قابل ملاحظه ای با استفاده از این نوع سیستم کنترل بدست آورد. به هر حال، بزرگ ترین ویژگی در استفاده از PLC قابلیت تغییر و تکرار عملیات یا فرآیند است.

 

 

معرفی و فروش و نصب انواع مانیتور های صنعتی

آسام کالا با معرفی و فروش طیف گسترده ای از انواع مانیتور های صنعتی (اچ ام ای - HMI) موفق به معرفی به روز ترین و برترین مدل های موجود در بازار را دارد و همواره تلاش داشته تا از برترین کیفیت ها با قیمت های مناسب دامنه گسترده تر از سطح بازار برای مخاطب خود فراهم سازد. در اغلب صنایع و مشاغل به دلیل حجم کاری بالایی که دارند مانیتور مدام روشن است. مانیتورهای معمولی در صورتیکه 24 ساعته روشن باشند مشکلاتی از قبیل گرم شدن بیش از حد، سوختن برد و پیکسل هنگام نمایش پیدا می‌کد. اما یک مانیتور صنعتی با روشنایی 24 ساعته بهترین گزینه برای آنها است. علاوه بر این مانیتورهای صنعتی درگاه های خاص و زیادی برای اتصال با دستگاه مختلف را دارند و باعث می‌شود از هر دستگاهی که اطلاعات را برای نمایش بگیرد با کیفیت بالا به مخاطب نشان دهد.

ویژگی بارز دیگر مانیتور صنعتی تازه سازی تصویر نمایشگر است که نسبت به قیمت دستگاه جلب توجه بیشتری می‌کند. همان طور که می‌دانید در مانیتورهای معمولی در صورتیکه از تصویر ثابت برای نمایش استفاده کنید به مرور موجب ماندگاری در نمایشگر می‌شود در حالیکه در مانیتور صنعتی به دلیل خصوصیت بارگذاری و رفرش ( تازه سازی ) تصویر پیکسل های نمایشگر کیفیت خود را حفظ می‌کنند.

 

اتوماسیون سازی فرایند ها

 

سیستم استفاده از مشاوره تخصصی

علاوه بر معرفی محصولات به صورت دسته بندی شده در سایت با تصاویر به روز و توضیحات تخصصی کامل ، ما بر آن داشته این تا فصلی تازه از مشاوره کامل برای خرید ، نصب ، راهنمایی از میان چندین برند با کیفیت برتر را در ضمن حفظ مزیت اقتصادی و مقرون به صرفه بودن برای مشتریان در نظر بگیریم. مشاوره مرحله ما در سطوح مختلف طبقه بندی میشود و تلاش بر این داریم همواره پیشگام باشیم.

  • معرفی کامل محصولات با توضیحات فنی در سایت
  • استفاده از مشاوره تلفنی برای خرید و نصب
  • بازدید از پروژه ها برای در اختیار دادن اطلاعات تکمیلی به مشتریان
× می تونم کمکتون کنم؟