کنتاکتور اشنایدر LC1D25M7 بوبین 220 ولت

       برند: آشنایدر - Schneider دسته: کنتاکتور , کنتاکتور اشنایدر - Schneider
  • قیمت کنتاکتور D25
  • ولتاژ 220 ولت
  • وضعیت کنتاکت کمکی: 1NO+1NC

840,000 تومان

مقایسه

کنتاکتور اشنایدر 25 آمپر - Schneider LC1D25M7

به تعریف ساده تر کنتاکتورها کلیدهای الکترو مغناطیسی هستند که با استفاده از یک جریان کوچک تر، یک جریان بزرگتر را قطع و وصل می کنند. این فرآیند به این شکل می باشد که یک جریان کوچک به کنتاکتور فرستاده می شود و کنتاکتور متوجه می شود که الان باید کلید داخلی خود را در حالت روشن قرار دهد و وقتی که آن جریان کوچک قطع شد، کنتاکتور متوجه می شود که الان باید کلید داخلی خود را در حالت قطع قرار دهد.

کنتاکتور اشنایدر D25 (کنتاکتور 25 آمپری اشنایدر) با قدرت تحمل شدت جریان 25 آمپر و با بوبین 220 ولت و وضعیت کنتاکت کمکی 1باز و 1 بسته ساخت شرکت اشنایدر فرانسه می باشد.

 

مزیت کنتاکتور اشنایدر LC1D25M7

  • کیفیت بسیار بسیار عالی و فوق العاده
  • در دسترس بودن کنتاکتورهای اشنایدر
  • تغییر کم ظاهری نسبت به مدلهای پیشین حتی زمانی که هنوز نام برند تله مکانیک روی کنتاکتور ها حک میشد

 

معایب کنتاکتور اشنایدر LC1D25M7

  • قیمت بالا و بسیار گران کنتاکتور اشنایدر 25 آمپر

 

 

شکل ظاهری کنتاکتور اشنایدر LC1D25

کنتاکتور اشنایدر  D25، کنتاکتوری است که یک پله بزرگتر از کنتاکتور های کوچک اشنایدر است که اندازه آن 92×۴۵×۸۵ میلیمتر است و وزن کل کنتاکتور اشنایدر 25 آمپر ۳۷۰ گرم میباشد.  درجه حفاظت این کنتاکتورP20  مطابق با IEC 60529 است و درجه آلودگی آن درجه ۳ و دمای کارکرد کنتاکتور -5/+60 است و درجه حداکثر و حداقل محیطی برای کنتاکتور اشنایدر 25 آمپر از -40 تا +70 درجه سیلسیوس میباشد.

کنتاکتور اشنایدر LC1D25M7 ما به دو صورت نصب با پیچ که در چهار طرف کنتاکتور این امکان وجود دارد یا نصب در روی ریل فلزی قابل محکم شدن روی صفحه تابلو میباشد. مطرح کردن این نکته نیز ضروری است که بدانیم ماکسیمم سیم یا کابلی که به کنتاکت های قدرت این کنتاکتور ترمینال میشود نباید بیشتر از 10میلیمتر باشد.

در موضوعات دیگر مثل رنگ و تیپ و حتی نحوه اتصال کمکی کنتاکت های فرمان یا بطور مثال قرار گیری ترمینال بوبین با رنج های پایین تر از خود فرق چندانی ندارد و در این موضوعات اشتراک طراحی وجود دارد.

 

کنتاکتور اشنایدر D25

سخن پایانی

 از کنتاکتور اشنایدر ۲۵ آمپر در کاربرد های مختلف استفاده میشود که مهمترین این کاربرد ها روشن کردن و راه اندازی الکتروموتور ها است. اگر ما با این کنتاکتور بخواهیم الکتروموتوری را بصورت تک ضرب راه اندازی کنیم  حداکثر رنج این الکتروموتور طبق جدول نصب شده روی خود این کنتاکتور بیشتر از 11KW باشد و اگر با ۳ عدد کنتاکتور اشنایدر D25 بخواهیم الکتروموتوری را بصورت دوضرب راه اندازی کنیم ماکسیمم رنج این الکتروموتور 22KW خواهد بود.

نکته بسیار مهم درباره ولتاژ عملیاتی در کنتاکت های قدرت کنتاکتور اشنایدر D25 به این صورت است که اگر ولتاژ ما یک ولتاژ مستقیم است (DC) حداکثر ولتاژ اعمال شده نباید بیشتر از 300V باشد و اگر ولتاژ عملیاتی ما یک ولتاژ متناوب است (AC) حداکثر ولتاژ اعمال شده نباید بالاتر از 690V باشد.


براساس سازنده

اشنایدر

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

1NO+1NC

حداکثر جریان مجاز

25 آمپر

سری کنتاکتور

سری D

0 دیدگاه برای کنتاکتور اشنایدر LC1D25M7 بوبین 220 ولتدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*