كليد محافظ جان 2 پل 25 آمپر هيونداي

RCCB HIRC63-N-2P-25A        برند: هیوندای - Hyundai دسته: برق صنعتی , کلید محافظ جان , کلید محافظ جان هیوندا
  • 25 آمپر
  • تك پل+نول
  • رنج جريان نشتي: 30mA
  • كد فني: HIRC63-N 2PG4S0000C 00025G

398,000 تومان

مقایسه

كليد محافظ جان 2 پل 25 آمپر هيونداي

كد فني: RCCB HIRC63-N-2P-25A

كليد محافظ جان 2 پل 25 آمپر هيونداي با رنج جريان نشتي 30mA مي باشد كه داراي يك پل جهت اتصال فاز و يك پل جهت اتصال نول ميباشد.

كليد محافظ جان

اساس كار كليد محافظ جان كه به اختصار به آن RCCB نيز گويند بر اساس اختلاف جريان رفت و برگشت مي باشد. به طور عادي ميزان جريان ورودي و خروجي يكسان مي باشد با اين حال در صورت بروز نشت جريان در مدار رنج جريان رفت و برگشت از حالت نرمال خارج شده و اختلاف جرياني به وجود مي آيد كه اگر اين اختلاف جريان از 30mA بيشتر باشد كليد محافظ جان وارد عمل شده و جريان را قطع ميكند.

كليد محافظ جان به طور معمول با رنج جريان نشت 30mA توليد ميشود كه در آستانه تحمل بدن انسان بوده. يكي از مهم ترين دلايل استفاده از كليد محافظ جان هيونداي جلوگيري از برق گرفتگي انسان مي باشد، در صورتي كه در مداري كه داراي كليد محافظ جان مي باشد فردي توسط مدار دچار برق گرفتگي شود باتوجه به اختلاف جرياني كه به وجود مي آيد كليد تشخيص نشت جريان را مي دهد و بلافاصله در كسري از ثانيه جريان را قطع ميكند تا از وارد آمدن آسيب به فرد و برق گرفتگي جلوگيري كند.

تفاوت كليد محافظ جان (RCCB) با كليد محافظ جان تركيبي (RCBO)

كليدهاي محافظ جان يا RCCB قادر به تشخيص اتصال كوتاه و اضافه جريان نبوده و براي اين منظور طراحي نشده اند و فقط ميتواند در موارد نشست جريان مانند برق گرفتگي وارد عمل شود براي همين منظور در تابلوهاي برق قبل از كليد محافظ جان يك كليد مينياتوري هم قرار مي دهند تا از اتصال كوتاه و آتش سوزي كه ممكن هست به دليل مشكل فني رخ دهد جلوگيري به عمل بياورد، اما كليد محافظ جان تركيبي كه به اختصار به آن RCBO نيز گويند علاوه بر نشت جريان قادر به تشخيص اتصال كوتاه و اضافه جريان هم بوده كه ديگر نياز به استفاده از كليد مينياتوري را از بين مي برد.

بر روي كليد محافظ جان دكمه تست وجود دارد، در صورتي كه كليد متصل بوده و جريان برقرار باشد مي توان با فشردن آن جريان را قطع كرد و از عملكرد كليد اطمينان حاصل نمود.

كليدهاي محافظ جان هيونداي در دو نوع دو پل (تك پل+نول) و چهار پل(3 پل+نول) ساخته مي شوند كه كليد دو پل معمولا براي واحدهاي ساختماني و كليد چهار پل براي واحدهاي صنعتي استفاده ميشود، همچنين قابليت فعاليت در دماهاي مابين 30- تا 70+ را دارد مي باشد.

كليد محافظ جان 2 پل 25 آمپر هيونداي از نوع RCCB بوده كه در صورت نياز بايد از كليد مينياتوري نيز استفاده نمود.

 


براساس برند

کلید محافظ جان هیوندا

تعداد پل کلید محافظ جان

دو پل

جریان کلید محافظ

25 آمپر

0 دیدگاه برای كليد محافظ جان 2 پل 25 آمپر هيوندايدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*