بیمتال اشنایدر 25 آمپر LDR 325

       برند: آشنایدر - Schneider دسته: بی متال , بی متال اشنایدر Schneider
  • محدود حفاظت 17 الی 25 آمپر
  • سازگار با کنتاکتورهای D40 - D65
  • نوع : حفاظت موتور
  • نوع ترمینال: پیچی
  • نصب : ریلی

تماس بگیرید

مقایسه

بی متال اشنایدر 25 آمپر مدل SCHNEIDER LRD 325

اگر به دنبال بیمتال با کیفیت بالا برای استفاده در تابلو برق صنعتی خود هستید بیمتال اشنایدر 25 آمپر مدل LRD 325 میتواند گذینه بسیار مناسبی باشد این بیمتال برای تحمل شدت جریان 17 تا 25 آمپر کاربرد دارد.

اگر میخواهیم با خیال راحت از الکتروموتور مان از جریان بالا حفاظت کنیم و از این بابت به هیچ عنوان نگرانی نداشته باشیم پیشنهاد ما استفاده از رله های حفاظت یا بیمتال های اشنایدر است. بطور کلی کیفیت و کارایی قطعات برقی اشنایدر با قطعات هیوندای و یا ال اس قابل قیاس نیست و اگر کسی برای بار اول از این قطعات استفاده کند و عملکرد قطع کردن مدار برای بالا رفتن جریان را مشاهده کند صد در صد از بالا بودن سرعت عمل تعجب خواهد کرد.

بیمتال اشنایدر بطور کلی به لحاظ ظاهر و استاندارد های قدرت و کنترل فرق خاصی با بیمتال های دیگر در دنیا ندارند و آن چیزی که این بیمتال ها یعنی بیمتال های اشنایدر را از دیگر بیمتال ها تمیز میدهد بدون شک کیفیت بیمتال های اشنایدر است.

 

شکل ظاهری بیمتال

اندازه بیمتال اشنایدر LRD 325  به ترتیب 90×5۵×110 میباشد که تقریبا میتوان گفت اندازه متوسطی دارد و به کنتاکتور های اشنایدر و تله مکانیک  LC1D40A ، LC1D50A ،   LC1D65A چفت میشود. بیمتال اشنایدر 17 تا 25 آمپر تیپ و اندازه ایی متناسب با کنتاکتور های رنج نوشته شده در بالا را دارد. این رله حفاظت از بار در کف خود نیز خار و فنر و بقیه متعلقات برای چفت شدن بر روی ریل فلزی را هم دارا است و این به محکم شدن در تابلو بسیار کمک میکند.

بی متال SCHNEIDER LRD 325 17-25A از طریق شاخک های شینه مانند با عرض 7 میلیمتر و طول 25 میلیمتر به زیر کنتاکتور های اشنایدر و تله مکانیک از رنج 40A  تا 65A متصل میشود و خروجی قدرت در این بیمتال بصورت ترمینال با پیچ های بسیار با کیفیت است که توانایی و اندازه برای وایر به شماره 35 میلیمتر را دارا میباشد.

روی ب   کنتاکت های فرمان که با شماره های 95 و 96 برای کنتاکت بسته و 97 و 98 برای کنتاکت باز شناسایی میشود قرار گرفته که هکانطور که از نامش مشخص است برای قرار گرفتن در مدار فرمان از آنها استفاده میشود.

 

بیمتال اشنایدر 325

 

نتیجه گیری

در مدارهایی که از لوازم برند اشنایدر و یا تله مکانیک استفاده شده و کنتاکتور ها از D40 تا D65 در تابلوهستند و الکتروموتور ها با این کنتاکتورها قرار است راه اندازی بشود باید از بیمتال های تیپ متوسط استفاده شود.

مسئله دیگری که در انتخاب بیمتال ما را یاری میدهد رنج الکتروموتور هایی است که قراره با کنتاکتور های اشنایدر درون تابلو ها راه اندازی بشود. اگر قرار باشد بیمتال 25 آمپر اشناید الکتروموتوری را محافظت کند ، اول باید ببینیم این الکتروموتور قراره تکضرب راه اندازی شود یا دوضرب ؟ اگر الکتروموتور تک ضرب راه اندازی میشود بیمتال SCHNEIDER LRD 325  17-25A توانایی حفاظت از رنج الکتروموتوری 7.5KW و 11 KW بسته به فشار روی الکتروموتور را دارد که میتوان به طبع آن پیچ تنظیمی روی بیمتال را تغییر داد و اگر الکتروموتور دوضرب راه اندازی میشود بی متال اشنایدر LRD 325 توانایی حفاظت از الکتروموتور 18.5KW و  22KW را دارا میباشد که البته پیچ تنظیمی روی بیمتال را باید به درستی تنظیم کرد.


براساس برند بی متال

بی متال اشنایدر

0 دیدگاه برای بیمتال اشنایدر 25 آمپر LDR 325



دیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*