کنتاکتور اشنایدر LC1D50AM7 با بوبین 220 ولت

       برند: آشنایدر - Schneider دسته: کنتاکتور , کنتاکتور اشنایدر - Schneider
  • کنتاکتور اشنایدر D50
  • ولتاژ 220 ولت
  • وضعیت کنتاکت کمکی: 1NO+1NC

2,680,000 تومان

مقایسه

کنتاکتور اشنایدر D50 با بوبین 220 ولت

کنتاکتور در تابلو برق در واقع کلیدی اتوماتیک است که با اعمال ولتاژ کنتاکت ها یا تیغه های آن تغییر وضعیت میدهند، کنتاکتورها در واقع ساختمانی بسیار شبیه به رله دارند با این تفاوت که به گونه ای طراحی شده اند که در مدارهای با جریان و ولتاژ بالا مناسب برای بکار گیری باشند.

کنتاکتور اشنایدر D50 یا بهتر بگوییم کنتاکتور 50 آمپر اشنایدر برای کاربردهای خاص در ماشین آلات صنعتی به کار برده می شود ، این کنتاکتور Schneider قدرت تحمل شدت جریان 50 آمپر با ولتاژ بوبین 220 ولت کار میکند.

 

مزیت کنتاکتور D50

  • کیفیت بسیار بسیار عالی و فوق العاده
  • در دسترس بودن کنتاکتور های اشنایدر
  • تغییر کم ظاهری نسبت به مدل های پیشین حتی زمانی که هنوز نام برند تله مکانیک روی کنتاکتور ها حک میشد

 

معایب کنتاکتور D50

  • قیمت بالا و بسیار گران کنتاکتور اشنایدر 50 آمپر

 

 

شکل ظاهری کنتاکتور اشنایدر LC1D50AM7

اندازه و ظاهر کنتاکتور اشنایدر D50 تقریبا با رنج ماقبل خود تفاوتی نمیکند و فقط در کنتانت قدرت با هم مقداری متفاوت هستند که این تفاوت در کنتاکتور اشنایدر 50 آمپر و رنج بعد از خود نیز وجود دارد که تفاوت فقط در کنتاکت قدرت است که رنج بالاتر از این کنتاکتور ، کنتاکتش قوی تر و مقداری سنگین تر است.

در کنتاکتور اشنایدر LC1D50AM7 ، برعکس رنج های کوچک درب روی کنتاکت که میتوان به آن کمکی را نصب کرد بصورت کلی روی کنتاکتور کشیده شده و نام برند و مدل کنتاکتور برروی آن نقش بسته شده است. پایه این کنتاکتور فلزی است و قابلیت نصب به صورت پیچ شدن روی صفحه و یا چفت شدن روی ریل ، هردو را دارد. از مزیت های کنتاکتور D50 اشنایدر به نسبت مدل های مشابه کره ایی ، ترمینال قدرت آن است که بصورتی طراحی شده که احتیاج به کابلشو شدن وایر ندارد و کاربر از گذاشتن وقت اضافی خلاص میشود. البته این کنتاکتور اشنایدر همانند مدل های مشابه کره ایی دارای 4 کنتاکت فرمان و کنترل نیستند و 2 کنتاکت کنترلی بیشتر ندارد و برای کنتاکت اضافه باید از کمکی کنتاکتور استفاده کنیم.

 

نتیجه گیری

ازاین کنتاکتور در بسیاری از تابلو های فرمان در صنایع مختلف استفاده میشود. مثلا برای برق رسانی به جای خاصی یا راه اندازی ترانس های القایی و یا کنترل حرارت در هیتر های به نسبت بزرگ اما کار اصلی این کنتاکتور مثل کنتاکتور های قدرت دیگه راه اندازی الکتروموتور های ۳ فاز میباشد. در راه اندازی تکضرب الکتروموتور با کنتاکتور D50 اشنایدر ، نهایت رنج موتور ما نباید بالاتر از 22KW باشد ولی در راه اندازی الکتروموتور به سبک دوضرب با ۳ عدد کنتاکتور 50 آمپر اشنایدر ، بالاتر از رنج 45KW  در الکتروموتور ، مجاز نیستیم استفاده کنیم.


براساس سازنده -

اشنایدر

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

1NO+1NC

حداکثر جریان مجاز

50 آمپر

سری کنتاکتور

سری D

حداکثر جریان مجاز

50 آمپر

شرکت سازنده

اشنایدر

0 دیدگاه برای کنتاکتور اشنایدر LC1D50AM7 با بوبین 220 ولتدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*