کلید مینیاتوری LS دو پل 20 آمپر

       برند: ال اس - LS دسته: کلید مینیاتوری , کلید مینیاتوری ال اس - LS
  • فیور میناتوری تیپ Cموتوری
  • فیوز مینیاتوری LS BKN C20
  • کد تجاری LS 2PH 20A

75,000 تومان

مقایسه

کلید مینیاتوری LS دو پل 20 آمپر مدل LS 2PH 20A

کلید مینیاتوری LS دو پل در این مدل دارای جریان نامی 20 آمپر می باشد ، این کلید مینیاتوری توسط شرکت LS کره جنوبی و مطابق با استانداردهای جهانی و با تایید کیفیت اروپا ساخته شده است همچنین در تهیه آن از مواد پلی آمید مقاوم در برابر حرارت و شعله استفاده شده است. وظیفه اصلی این کلید ها که به کلیدهای ایمنی نیز معروف هستند حفاظت از دستگاه های برقی خانگی و صنعتی در برابر عبور جریان کوتاه یا اتصال کوتاه است به این معنی که با ایجاد اضافه بار روی مدار جهت جلوگیری از آسیب رسیدن به سایر اجزای مدار و رفع خطر آتش سوزی کلید مینیاتوری جریان را قطع می کند و از این موارد جلوگیری می شود.

 

کلید مینیاتوری ال اس 2  پل 20 آمپر دارای ولتاژ نامی 230 تا 400 ولت است و درجه حفاظتی برابر با IP20 دارد یعنی باید در محیطی به دور از عوامل طبیعی مانند تابش شدید نور یا باران و برف مورد استفاده قرار گیرد. از این کلید می توان برای قطع و وصل مدار در تابلوهای کنتوری استفاده کرد و از قابلیت پلمپ شدن اهرم نیز برخوردار است. فیوز مینیاتوری 20 آمپر ال اس را شما می توانید در دو مدل B و C خریداری کنید.

 

فیوز مینیاتوری LS BKN C20

 

سخن آخر فیوز مینیاتوری دو پل LS BKN C20

کلید مینیاتوری دو پل ال اس ۱۶ آمپر مانند همین رنج اما تکپل و ۳ پل و یا حتی 4 پل در جدول خود جزو پرمصرف ترین و پر کاربردترین کلید مینیاتوری LS هستند. این کلید مینیاتوری غیر از پروژه های صنعتی در پروژه های مسکونی و یا تجاری نیز مورد کاربرد دارند . به عنوان مثال بسیار دیده شده برای حفاظت و قطع و وصل از مدارهای روشنایی در منازل مسکونی و واحد های تجاری از کلید مینیاتوری دوپل LS BKN C16 بسیار استفاده شده است. البته که این به این معنی نیست که در مدارهای صنعتی کاربرد ندارد بلکه مسئله این است که این رنج کلید مینیاتوری دو پل در همه جا کارایی و کاربرد بالایی دارد.

 

برای خرید کلید مینیاتوری 2 پل 20 آمپر ال اس و یا جهت اطلاع از قیمت انواع کلید مینیاتوری به فروشگاه اینترنتی آسام کالا مراجعه نمایید.


براساس سازنده

ال اس - LS

تعداد فاز

دوپل

بازه جریان

20 آمپر

0 دیدگاه برای کلید مینیاتوری LS دو پل 20 آمپردیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*