3 %

کلید مینیاتوری هیوندای تک پل 20 آمپر

       برند: هیوندای - Hyundai دسته: کلید مینیاتوری , کلید مینیاتوری هیوندای
  • Hyundai 1PH-C20
  • فیور میناتوری تیپ C
  • هیوندای HYUNDAI HGD 63N-20A

30,000 تومان 29,100 تومان

مقایسه

فیوز مینیاتوری تک پل 20 آمپر هیوندای 1PH 20A

محصولات کلید مینیاتوری هیوندای استفاده فراوانی در تابلو های صنعتی و منازل مسکونی دارند و پر استفاده ترین سری آنها سری تک پل هستند فیوز مینیاتوری هیوندای تک پل 20 آمپر که با نام فنی HYUNDAI HGD 63N-20A و کد تجاری 1PH 20A شناخته میشود یکی از قطعات خاص در برند هیوندا می باشد و بخاطر قیمت مناسب و کیفیت بالا از محبوبیت بالایی برخودار است.

در هر تابلو برای حفاظت از قطعات و تجهیزات باید از فیوز استفاده کنیم و این فیوز ها در ۲ صورت تند کار و کند کار وجود دارند و الانه در بیشتر تابلو ها از فیوز های تندکار که همان فیوز مینیاتوری است استفاده میشود.

فیوزهای مینیاتوری در چند حالت تک پل و دوپل و سه پل و چهار پل و با جریان های مختلف از ۲ آمپر تا ۶۳ آمپر به بازار عرضه میشوند. از بهترین و پرفروشترین فیوز مینیاتوری ها در اشکال مختلف همین برند هیوندای است. فیوز مینیاتوری های هیوندای از سال 2017 در شکل جدید به بازار عرضه شده اند که از مدل های قبلی خود که به اسم HiBD63-N بسیار زیباتر و با کیفیت تر است. البته به لحاظ فنی فرق چندانی با هم ندارند.

 

مزیت

  • کیفیت بالا
  • در دسترس بودن محصولات هیوندای در کشور ما ایران

 

معایب

  • کیفیت پایین در پیچ ترمینال

 

شکل ظاهری کلید مینیاتوری HYUNDAI HGD 63N-20A

مینیاتوری هیوندای تک پل 20 آمپر همانند بقیه مینیاتوری های شرکت هیوندای در ترمینال هایش از پیچ M5 استفاده کرده و همچنین حداکثر اندازه وایر که میتوانیم به ترمینال این فیوز مینیاتوری متصل کنیم وایر 35 میلیمتری است.

روی فیوز مینیاتوری دسته عملگر تیره رنگی مسئول قطع و وصل فیوز است و پایین تر از این دسته عملگر برند HYUNDAI با رنگ آبی حک شده و پایین تر از آن دیگر مشخصات اععم از جریان که در این فیور مینیاتوری 20 آمپر هیوندای میباشد. البته اطلاعات تکمیلی و همچنین دیاگرام و نقشه برق این فیوز مینیاتوری در قسمت چپ کنار فیوز مینیاتوری ما نقش بسته که عزیران میتوانند.

 

نتیجه گیری

از کم کاربردترین فیوز مینیاتوری های شرکت هیوندای همین فیوز مینیاتوری هیوندای1PH 20A  است به این دلیل که بین دو رنج 16 و 25 قرار گرفته و کمتر مورد توجه برق کاران عزیز است. در خیلی از مواقع از فیوز مینیاتوری هیوندای 20 آمپر تک پل برای راه اندازی و روشن کردن لامپ های بزرگ یا چند لامپ بزرگ و متوسط استفاده میشود در جاهای دیگر برای الکتروموتور های تکفاز کوچک از این فیوز مینیاتوری ها استفاده شده و در جاهای کمتری برای منازل و کنتور های ورودی برق از این فیوز مینیاتوری هیوندای استفاده شده است در مجموع این رنج فیوز به نسبت رنج های بعدی و قبلی خودش کم کاربردتر است.


براساس سازنده

هیوندای

تعداد فاز

تک پل

بازه جریان

20 آمپر

0 دیدگاه برای کلید مینیاتوری هیوندای تک پل 20 آمپردیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*