کلید مینیاتوری هیوندای تک پل 10 آمپر

       برند: هیوندای - Hyundai دسته: کلید مینیاتوری , کلید مینیاتوری هیوندای
  • Hyundai 1PH-C10
  • فیور میناتوری تیپ C هیوندای
  • HYUNDAI HGD 63N-10A

45,000 تومان

مقایسه

فیوز مینیاتوری تک پل 20 آمپر هیوندای 1PH 10A

در هر تابلو برای حفاظت از قطعات و تجهیزات باید از فیوز مینیاتوری (کلید مینیاتوری) استفاده کنیم و این فیوز ها در 2 نوع  تند کار و کند کار وجود دارند و الانه در بیشتر تابلو ها از فیوز های تندکار که همان فیوز های مینیاتوری است استفاده میشود.

فیوزهای مینیاتوری در چند حالت تک پل و دوپل و سه پل و چهار پل و با جریان های مختلف از ۲ آمپر تا ۶۳ آمپر به بازار عرضه میشوند. از بهترین و پرفروشترین فیوز مینیاتوری ها در اشکال مختلف همین برند هیوندای است. محصولات فیوز مینیاتوری هیوندای از سال 2017 در شکل جدید به بازار عرضه شده اند که از مدل های قبلی خود که به اسم HiBD63-N بسیار زیباتر و با کیفیت تر است. البته به لحاظ فنی فرق چندانی با هم ندارند.

 

مزیت

  • کیفیت بالای فیوز مینیاتوری تک پل HYUNDAI HGD 63N-10A
  • در دسترس بودن محصولات هیوندای در کشور ما ایران

 

معایب

  • کیفیت پایین در پیچ ترمینال

 

شکل ظاهری

مینیاتوری هیوندای تک پل ۱۰ آمپر همانند بقیه مینیاتوری های شرکت هیوندای در ترمینال هایش از پیچ M5 استفاده کرده و همچنین حداکثر اندازه وایر که میتوانیم به ترمینال این فیوز مینیاتوری متصل کنیم وایر 35 میلیمتری است. روی کلید مینیاتوری هیوندای دسته عملگر تیره رنگی مسئول قطع و وصل فیوز است و پایین تر از این دسته عملگر برند HYUNDAI با رنگ آبی حک شده و پایین تر از آن دیگر مشخصات اععم از جریان که در این کلید مینیاتوری 10 آمپر میباشد. در پایین و کف فیوز مینیاتوری هیوندای تک پل HGD 63N-10A قفل بسیار کارا و حرفه ایی دارد برای نصب به ریل فلزی که از مدل های قدیمی مینیاتوری های هیوندای بسیار محکم تر روی ریل ها قرار میگیرد . در قسمت چپ فیوز مینیاتوری اطلاعات تکمیلی روی بدنه درج شده که برای کاربر ها بسیار جالب خواهد بود.

 

نتیجه گیری

کلید مینیاتوری هیوندای تک پل 10 آمپر از جمله فیوزهای پرکاربرد میباشد به این دلیل که در بیشتر مدارها و تابلو ها به عنوان فیوز برای مدار کنترل و مدار فرمان مورد استفاده قرار میگیرد البته در مواقعی دیده شده از این کلید مینیاتوری تل پل برای راه اندازی و کنترل برق الکتروموتور تکفاز کوچک ( توان این الکتروموتور زیر 3HP باشد ) و یا کلید فیوز شیر های برقی یک یا چند عدد نیز استفاده شده که البته عمده استفاده فیوز مینیاتوری هیوندای 10 آمپر در مدار فرمان و کنترل میباشد. در ضمن در بعضی از سوله ها و کارخانه جات از فیوز مینیاتوری هیوندای 10 آمپر تک پل برای روشن کردن لامپ های سقفی تا 1200W نیز استفاده میشود.


براساس سازنده

هیوندای

تعداد فاز

تک پل

بازه جریان

10 آمپر

0 دیدگاه برای کلید مینیاتوری هیوندای تک پل 10 آمپردیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*