فیوز مینیاتوری هیوندای تک پل 6 آمپر

       برند: هیوندای - Hyundai دسته: کلید مینیاتوری , کلید مینیاتوری هیوندای
  • Hyundai 1PH-C6
  • فیور میناتوری تیپ C هیوندای
  • HYUNDAI HGD 63N-6A

45,000 تومان

مقایسه

کلید میناتوری 6 آمپر تک پل هیوندای HYUNDAI 1PH 6A

فیوز مینیاتوری نوعی دستگاه حفاظتی در مقابل ولتاژ و جریان بیش از حد می باشد. اجزای ضروری فیوز یک سیم فلزی یا نوار است که زمانی که جریان بیش از حد به وجود می آید ذوب می شود و مدار که به آن متصل است قطع می شود. مدارهای کوتاه، اضافه بار یا خرابی دستگاه اغلب دلیل جریان بیش از حد هستند.

فیوزها از نظر سرعت عملکرد به دو دسته کندکار و تندکار تقسیم می‌شوند.

فیوزهای کندکار: این نوع فیوزها در برابر عبور جریان بیش از حد واکنش ملایم تری از خود نشان می‌دهند و برق را دیرتر قطع می‌کنند. با اینهمه، واکنش این فیوزها در برابر جریان اتصال کوتاه تقریباً لحظه‌ای است.

فیوزهای تندکار: این فیوزها زمان قطع کمتری نسبت به فیوزهای کندکار داشته و به همین دلیل در مصارف روشنایی استفاده می‌شوند.

محصولات کلید مینیاتوری هیوندای ، به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب از فروش بالایی برخودار هستند کلید مینیاتوری تک پل 6 آمپر هیوندای با کد تجاری Hyundai 1PH 6A برای کابردهای صنعتی و خانگی استفاده زیادی دارد.

 

شکل ظاهری

ابعاد فیوز مینیاتوری تک پل هیوندای 6 آمپر بصورت 85×70×18 است که مقداری از تیپ قدیمی خود بزرگتر است. رنگ مینیاتوری های جدید هیوندای سفید است و رنگ دسته اعمال کننده آن نوک مدادی است. در قسمت پایین دسته عملگر برند هیوندای HYUNDAI به رنگ آبی نقش بسته و پایین تر از آن عبارت HGO 63N نقش بسته و پایین تر از آن C6 که جریان فیوز مینیاتوری را اعلام میکند و بالاتر از دسته عملگر درب شیشه ایی قرار گرفته که درون آن میتوان از تگ های شناسایی استفاده کرد.

در پایین و کف فیوز مینیاتوری تک پل HYUNDAI HGD 63N-6A قفل بسیار کارا و حرفه ایی دارد برای نصب به ریل فلزی که از مدل های قدیمی مینیاتوری های هیوندای بسیار محکم تر روی ریل ها قرار میگیرد. در قسمت چپ فیوز مینیاتوری اطلاعات تکمیلی روی بدنه درج شده که برای کاربر ها بسیار جالب خواهد بود.

 

نتیجه گیری

فیوز مینیاتوری تک پل ۶ آمپر از جمله فیوزهای پرکاربرد میباشد به این دلیل که در بیشتر مدارها و تابلو ها به عنوان فیوز برای مدار کنترل و مدار فرمان مورد استفاده قرار میگیرد البته در مواقعی دیده شده از فیوز مینیاتوری HYUNDAI HGD 63N-6A برای راه اندازی و کنترل برق الکتروموتور تکفاز کوچک (توان این الکتروموتور زیر 3HP باشد ) و یا کلید فیوز شیر های برقی نیز استفاده شده که البته عمده استفاده کلید مینیاتوری هیوندای ۶ آمپر تک پل در مدار فرمان و کنترل میباشد. در ضمن در بعضی از سوله ها و کارخانه جات از فیوز مینیاتوری هیوندای ۶ آمپر برای روشن کردن لامپ های سقفی تا 1000W نیز استفاده میشود  که این لامپ ها میتواند ترانسخور یا بدون ترانس باشند.


براساس سازنده

هیوندای

تعداد فاز

تک پل

بازه جریان

6 آمپر

0 دیدگاه برای فیوز مینیاتوری هیوندای تک پل 6 آمپردیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*