کلید مینیاتوری تک پل 32 آمپر LS

LS MCB-BKN 1P B/C32A        برند: ال اس - LS دسته: کلید مینیاتوری , کلید مینیاتوری ال اس - LS , برق صنعتی
  • رنج جریان: 32A
  • تک پل
  • قدرت قطع: 6KA
  • منحنی C (تیپ موتوری)
  • منحنی B (تیپ روشنایی)

90,000 تومان

مقایسه

کلید مینیاتوری تک پل 32 آمپر LS

کد فنی: LS MCB-BKN 1P B/C32A

*لطفا در صورتی که قصد خرید تیپ B دارید قبل از ثبت سفارش حتما با پشتیبانی تماس گرفته شود.

فیوز مینیاتوری 1 پل 32 آمپر LS یک وسیله حفاظتی است که در تجهیزات و مدارات الکتریکی به کار برده می‌ شود تا در مواقعی که جریانی بیشتر از حد انتظار از وسیله عبور می کند مدار قطع شود تا سایر تجهیزات آسیبی نبینند. کلید مینیاتوری ال اس 32 آمپر 1 پل قادر به عبور جریان 32 آمپر می باشد و در صورتی که جریان غیر مجاز (بیش تر از 32 آمپر) از آن بگذرد مدار را قطع می کند. فیوز مینیاتوری یک پل 32 آمپر ساخت کشور کره جنوبی است که دارای خدمات پس از فروش می باشد.

 

شکل ظاهری فیوز مینیاتوری LS یک پل 32 آمپر

کلید مینیاتوری تک پل LS 32 آمپر سفید رنگ است و شبیه کلید مینیاتوری های قدیمی هیوندای دسته عملگر آن نارنجی میباشد. بالای کلید مینیاتوری ال اس در سمت چپ خود برند LS به رنگ قرمز نقش بسته و پایین تر از آن کد قطعه نوشته شده و از آن پایین تر عبارت  C32  که جریان نامی را به رنگ سبز نشان میدهد. خط پایین تر ماکسیمم ولتاژ کاری را که 400 ولت است نشان میدهد و پایین تر از آن داخل یک مستطیل عدد 6000 نقش بسته که جریان لحظه ایی را نمایش میدهد که به معنی حداکثر جریان مقاومت کلید مینیاتوری تک پل LS BKN C32 است.

کلید مینیاتوری LS 1 PH 32C

سمت چپ این نوشته ها نقشه برق و وایرینگ کلید مینیاتوری کشیده شده است. این کلید مینیاتوری برعکس پسرعموی هیوندای خود از کنار نوشته و یا عبارت خاصی ندارد ولی شباهت زیادی بهم دارند.


براساس سازنده

ال اس - LS

تعداد فاز

تک پل

بازه جریان

32 آمپر

0 دیدگاه برای کلید مینیاتوری تک پل 32 آمپر LSدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*