کلید مینیاتوری هیوندای دو پل 16 آمپر

       برند: هیوندای - Hyundai دسته: کلید مینیاتوری , کلید مینیاتوری هیوندای
  • Hyundai 2PH-C16
  • فیور میناتوری تیپ C
  • هیوندای HYUNDAI HGD 63N-16A

70,000 تومان

مقایسه

کلید مینیاتوری دو پل 16 آمپر هیوندای

فیوز مینیاتوری دو پل 16 آمپر هیوندای در اکثر تابلوهای برق و اماکن صنعتی کاربرد فراوانی دارد و از قیمت و کیفیت بالایی برخودار است، فیوز مینیاتوری از دو مکانیزم برای عملکرد خود استفاده میکند ، عملکرد برای حفاظت اضافه بار و عملکرد مغانطیسی جهت حفاظت از اتصال کوتاه ، در اتصال کوتاه کلید مینیاتوری بسیار با سرعت عمل میکند.

 

شکل ظاهری

کلید مینیاتوری دو پل 16 آمپر هیوندا تیپ جدید سفید رنگ است و مانند دیگر کلید مینیاتوری ها دسته عملگر دارد که در این مینیاتوری این دسته عملگر تیره رنگ میباشد. در بالاتر از این دسته درب شیشه ایی قرار گرفته که زیر آن تگ معرفی وجود دارد که میتوان شماره قطعه را در تابلو ، در آنجا قرار داد و پایین تر از دسته عملگر در این مینیاتوری دو پل هیوندای 16 آمپر برند هیوندای HYUNDAI به رنگ آبی درج شده و زیر آن مدل این فیوز مینیاتوری که به رنگ مشکی عبارت HGD 63N حک شده را میبینیم. درزیر همه این نوشته ها عبارت C16 نقش بسته که به مقدار جریان این فیوز اشاره میکند.

 

۱- نوع B : کلید مینیاتوری نوع B عموما در مصارف خانگی و روشنایی کاربرد دارند. این کلیدها در جریان اضافه بار بین ۳ تا ۵ برابر جریان نامی در زمان مشخص ، مدار را قطع می کنند و حساسیت مناسبی برای کاربردهای عادی خانگی دارند. این کلید به فیوز مینیاتوری تندکار نیز معروف است.

۲-نوعC  : کلید مینیاتوری نوع C بیشتر کاربرد صنعتی دارند. این کلیدها در جریان اضافه بار بین ۵ تا ۱۰ برابر جریان نامی در زمان مشخص ، مدار را قطع می کنند و زمان قطعشان از تیپ B بیشتر است. این کلید به فیوز مینیاتوری کندکار نیز معروف است.

مینیاتوری HYUNDAI HGD 63N-16A از نوع صنعتی موتوری C میباشد.

 

نتیجه گیری

این فیوز مینیاتوری هیوندای بسیار تند کار در اتصال کوتاه میباشد ( در نوع B تندکارتر و در نوع C کندکارتر است ). کلید مینیاتوری دو پل هیوندای 1۶ آمپر که در بسیاری از مدارها از آن بصورت فاز و نول و در بسیاری دیگر از مدارها از آن بصورت 2 فاز بهره میبرند همانند مینیاتوری های دیگر موقع OFF رنگ قسمت نشان دهنده سبز است و وقتی با تحریک دسته عملگر کلید مینیاتوری حالتش ON میشود رنگ این قسمت قرمز میشود. این رنج کلید مینیاتوری در منازل و پروژه های تجاری نیز بسیار کاربردی است و به غیر از کارخانه جات و محیط های صنعتی در این پروژه ها نیز از این فیوز ها استفاده میشود.


براساس سازنده

هیوندای

تعداد فاز

دوپل

بازه جریان

16 آمپر

0 دیدگاه برای کلید مینیاتوری هیوندای دو پل 16 آمپردیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*