فیوز مینیاتوری 16 آمپر 3 فاز هیوندای

       برند: هیوندای - Hyundai دسته: کلید مینیاتوری , کلید مینیاتوری هیوندای

کلید مینیاتوری هیوندای 3 فاز 16 آمپر Hyundai 3PH-C16

شرکت هیوندای محصولات متنوعی را در زمینه برق صنعتی تولید و عرضه کرده است، محل این شرکت در کره جنوبی می باشد و تولیدات آنها استفاده فراوانی در برق صنعتی و اماکن مسکونی دارد، فیوز مینیاتوری سه فاز 16 آمپر هیوندای به دلیل داشتن قیمت مناسب و کیفیت ساخت بالا از جزو قطعات پر طرفدار هیوندای میباشد.

از این فیوز می‌توان در ولتاژهای 240 تا 415 ولت استفاده کرد. همان‌طور که در عنوان این مدل آمده است، حداکثر میزان تحمل شدت‌جریان عبوری از این فیوز 16 آمپر است و در صورت عبور جریان بالاتر از این محصول، مدار الکتریکی به‌صورت خودکار قطع خواهد شد. همچنین دمای کار این فیوز، بین 5- تا 40 درجه‌ی سانتی‌گراد تعریف‌شده است. اصولا بهتر است فیوزهای مینیاتوری را روی ریل‌های مخصوص نصب کنید.

 

کلید مینیاتوری هیوندای در مدل ۳ فاز از پر مصرف ترین کلید مینیاتوری های بازار در ایران است. در مدل قدیمی این کلید مینیاتوری رنگ کل کلید سفید رنگ است اما دسته عملگر آن به رنگ نارنجی است. در بالا سمت چپ به رنگ آبی عبارت HYUNDAI نقش بسته شده و در زیر آن کد قطعه و همچنین جریان کلید مینیاتوری ، در قسمت کناری سمت چپ دوباره عبارت HYUNDAI حک شده و کنار کلید مینیاتوری هیوندای ۳ فاز ۱۶ آمپر ما در قسمت راست نقشه و اطلاعات دیگر آن . در مدل های جدید بسیار این فیوز مینیاتوری ها دقیق تر و با کیفیت تر تولید شده است.

مانند مدل های قدیمی کل کلید ۳ فاز 16 آمپر ما به رنگ سفید است ودسته عملگر ما تیره و در بقیه موارد فرق چندانی بین مدل قدیمی و جدید دیده نمیشود غیر از قفل کف کلید مینیاتوری ۳ فاز HYUNDAI HGD 63N-16A که در مدل جدید بسیار حرفه ایی تر و محکمتر طراحی شده است، در دو حالت تیپ قدیم و جدید در این کلید مینیاتوری رنگ آلارم موقع OFF سبز است و موقع ON قرمز. این نکته قابل ذکر است که در هر جعبه 4 عدد کلید مینیاتوری سه فاز  قرار گرفته است.

۱- نوع B : کلید مینیاتوری نوع B عموما در مصارف خانگی و روشنایی کاربرد دارند. این کلیدها در جریان اضافه بار بین ۳ تا ۵ برابر جریان نامی در زمان مشخص ، مدار را قطع می کنند و حساسیت مناسبی برای کاربردهای عادی خانگی دارند. این کلید به فیوز مینیاتوری تندکار نیز معروف است.

۲-نوع C : کلید مینیاتوری نوع C بیشتر کاربرد صنعتی دارند. این کلیدها در جریان اضافه بار بین ۵ تا ۱۰ برابر جریان نامی در زمان مشخص ، مدار را قطع می کنند و زمان قطعشان از تیپ B بیشتر است. این کلید به فیوز مینیاتوری کندکار نیز معروف است.

این مینیاتوری 16 آمپر سه پل از نوع صنعتی موتوری C میباشد.

 

سخن پایانی

 فیوز مینیاتوری هیوندای سه پل HYUNDAI HGD 63N-16A یعنی فیوز10 آمپری سه پل است که بسیار تند کار در اتصال کوتاه میباشد ( در نوع B تندکارتر و در نوع C کندکارتر است ) ، در چند مورد میشود از این کلید مینیاتوری استفاده کرد.

 بیشترین استفاده این کلید مینیاتوری در راه اندازی الکتروموتور سه فاز است که حداکثر رنج الکتروموتور ما نباید بالاتر از 5.5KW   باشد و در مواقعی از این کلید جهت روشن کردن چند مدار تکفاز آمپر پایین یعنی ماکسیمم تا 13 آمپر استفاده میشود که با روشن و خاموش شدن فیوز کل مدار قطع و وصل میشود و البته در جاهای دیگر نیز از این کلید استفاده های دیگر هم شده است.


براساس سازنده

هیوندای

تعداد فاز

سه پل

بازه جریان

16 آمپر

0 دیدگاه برای فیوز مینیاتوری 16 آمپر 3 فاز هیوندایدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*