3 %

فیوز مینیاتوری 10 آمپر سه پل هیوندای

       برند: هیوندای - Hyundai دسته: کلید مینیاتوری , کلید مینیاتوری هیوندای
  • Hyundai 3PH-C10
  • فیور میناتوری تیپ C
  • سه فاز

85,000 تومان 82,450 تومان

مقایسه

فیوز مینیاتوری هیوندای سه پل 10 آمپر Hyundai 1PH-C10

کلید مینیاتوری هیوندای 10 آمپر سه پل با کد تجاری HYUNDAI 3PH 10A برای حفاظت از مدار در مقابل اضافه بار به کار برده میشود، این فیوز مینیاتوری هیوندای از به دلیل قیمت مناسب و کیفیت ساخت بالا از فروش بالایی برخوردار است.

 

کلید مینیاتوری هیوندای در مدل ۳ فاز از پر مصرف ترین کلید مینیاتوری های بازار در ایران است. در مدل قدیمی این کلید مینیاتوری رنگ کل کلید سفید رنگ است اما دسته عملگر آن به رنگ نارنجی است. در بالا سمت چپ به رنگ آبی عبارت HYUNDAI نقش بسته شده و در زیر آن کد قطعه و همچنین جریان کلید مینیاتوری ، در قسمت کناری سمت چپ دوباره عبارت HYUNDAI حک شده و کنار کلید مینیاتوری هیوندای ۳ فاز 10 آمپر ما در قسمت راست نقشه و اطلاعات دیگر آن ، در مدل های جدید بسیار این فیوز مینیاتوری ها دقیق تر و با کیفیت تر تولید شده است.

مانند مدل های قدیمی کل کلید ۳ فاز 10 آمپر ما به رنگ سفید است و دسته عملگر ما تیره و در بقیه موارد فرق چندانی بین مدل قدیمی و جدید دیده نمیشود غیر از قفل کف کلید مینیاتوری ۳ فاز HYUNDAI HGO 63N-10A که در مدل جدید بسیار حرفه ایی تر و محکمتر طراحی شده است در دو حالت تیپ قدیم و جدید در این کلید مینیاتوری رنگ آلارم موقع OFF سبز است و موقع ON قرمز رنگ است. براساس تیپ کاری محصولات کلید مینیاتوری هیوندای را در دو دسته زیر تقسیم بندی میکنیم:

۱- نوع B : کلید مینیاتوری نوع B عموما در مصارف خانگی و روشنایی کاربرد دارند. این کلیدها در جریان اضافه بار بین ۳ تا ۵ برابر جریان نامی در زمان مشخص ، مدار را قطع می کنند و حساسیت مناسبی برای کاربردهای عادی خانگی دارند. این کلید به فیوز مینیاتوری تندکار نیز معروف است.

۲-نوع  C: کلید مینیاتوری نوع C بیشتر کاربرد صنعتی دارند. این کلیدها در جریان اضافه بار بین ۵ تا ۱۰ برابر جریان نامی در زمان مشخص ، مدار را قطع می کنند و زمان قطعشان از تیپ B بیشتر است. این کلید به فیوز مینیاتوری کندکار نیز معروف است .

مینیاتوری 10 آمپر سه پل هیوندای از نوع صنعتی موتوری C میباشد.

 

نتیجه گیری

 فیوز مینیاتوری هیوندای سه پل 10 آمپر که بسیار تند کار در اتصال کوتاه میباشد ( در نوع B تندکارتر و در نوع C کندکارتر است ). در چند مورد میشود از این کلید مینیاتوری استفاده کرد. بیشترین استفاده این فیوز مینیاتوری در راه اندازی الکتروموتور کوچک سه فاز است که حداکثر رنج الکتروموتور ما نباید بالاتر از 4KW باشد و در مواقعی از این کلید جهت روشن کردن چند مدار تکفاز آمپر پایین یعنی ماکسیمم تا 8 آمپر استفاده میشود که با روشن و خاموش شدن فیوز کل مدار قطع و وصل میشود و البته در جاهای دیگر نیز از این کلید استفاده های دیگر هم شده است.


براساس سازنده

هیوندای

تعداد فاز

سه پل

بازه جریان

10 آمپر

0 دیدگاه برای فیوز مینیاتوری 10 آمپر سه پل هیوندایدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*