کنتاکتور 95 آمپر اشنایدر LC1-D95M7

کنتاکتور اشنایدر D95        برند: آشنایدر - Schneider دسته: کنتاکتور , کنتاکتور اشنایدر - Schneider

کنتاکتور اشنایدر D95

 اگر به دنبال تهیه یک کنتاکتور ایده آل برای خود هستید چند مورد مهم در این زمینه وجود دارد که شما باید به آنها دقت داشته باشید تا بتوانید یک کنتاکتور ایده آل برای خود تهیه نمایید. کنتاکتور اشنایدر D95 یک محصول درجه یک از شرکت فرانسوی اشنایدر است که قابلیت های مخصوص به خود را دارد اما معیارهای انتخاب یک کنتاکتور به دو دسته تقسیم می شوند.

  • دسته اول مربوط به مشخصات تولیدی کنتاکتور مورد نظر است.
  • دسته دوم مشخصات فیزیکی و ظاهری کنتاکتور منتخب را در بر می گیرد.

 

مشخصات تولیدی کنتاکتور اشنایدر سری D مدل LC1-D95M7

معیارهایی تولیدی که برای انتخاب یک کنتاکتور وجود دارد بیشتر در زمینه کیفیت ساخت آن می باشد. اینکه برند تولید کننده این کنتاکتور چیست و چه پیشینه ای دارد. اینکه کیفیت مواد به کار رفته در تولید آن چگونه است؟ طول عمر و کاربری آن به چه صورت است و چه استانداردهایی برای تولید آن به کار رفته است؟

کنتاکتور اشنایدر سری D مدل LC1-D95M7 یک محصول درجه یک است که یکی از معتبرترین برندهای تولید کنتاکتور در جهان متولی تولید آن است. اعتبار تولیدات اشنایدر نه فقط در ایران بلکه در سطح جهانی کاملا شناخته شده می باشد و همه مردم دنیا در حال استفاده از کنتاکتورهای این شرکت هستند. مواد اولیه عالی و درجه یک و بالاترین استانداردهای جهانی کیفیت ساخت کنتاکتور اشنایدر D95 را تبدیل به یک کیفیت ایده آل برای مصارف مربوط به خود کرده است. از همین رو این کتناکتور طول عمر بسیار بالایی نیز دارد و بوبین به کار رفته در آن برای سال های زیادی می تواند سیستم جریان قدرت شما را به کنترل خود در آورد.

 

 مشخصات فیزیکی کنتاکتور اشنایدر سری D مدل LC1-D95M7

در کنار مشخصات تولیدی، مشخاصت فیزیکی و ظاهری کنتاکتور اشنایدر LC1-D95M7 نیز از اهمیت خاصی برخوردار است که شما باید با توجه به توقع و انتظار خود از کنتاکتور منتخب خود این موارد را در آن بررسی نمایید.

کنتاکتور اشنایدر D95

مواردی از قبیل ولتاژ نامی بوبین، جریان کارنامی کنتاکتور و توان کنتاکتور مواردی می باشند که برای استفاده های مختلف استانداردهای مختلفی دارند و شما باید مطابق با سیستم برق خود کنتاکتور مورد نظر را در این زمینه انتخاب نمایید. البته اشنایدر در تنوع محصولات کنتاکتور خود معروف است و شما مطابق با نیاز خود می توانید یکی از مدل های آن را برگزینید.

این کنتاکتور اشنایدر دارای ولتاژ بوبین 220 ولت AC، جریان نامی 95 آمپر و توان کنتاکتور 45 کیلو وات می باشد.


براساس سازنده -

اشنایدر

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

1NO+1NC

حداکثر جریان مجاز

95 آمپر

شرکت سازنده

اشنایدر

0 دیدگاه برای کنتاکتور 95 آمپر اشنایدر LC1-D95M7دیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*