کنتاکتور LS متاسول 22 آمپر با بوبین 220 ولت

LS MC-22b        برند: ال اس - LS دسته: کنتاکتور , کنتاکتور ال اس - LS

کنتاکتور متاسول 22 آمپری ال اس LS MC-18b

محصولات کنتاکتور ال اس برند پرطدار و محبوب در بازار می باشد، کنتاکتور 22 آمپری LS یکی از پر استفاده ترین کنتکتورهای مورد استفاده در ماشین آلات صنعتی که نیاز به قدرت تحمل شدت جریان 22 آمپر با ولتاژ 220 ولت را دارد.

 

شرکت کره ایی  ال اس از شرکت های معتبر در شرق آسیا و شاید دنیا باشد. شرکتی تقریبا با عمر ۴۰ سال که هم کیفیت بالایی دارد و هم قیمت مناسب است. این شرکت در سال 1974 در کشور کره جنوبی احداث شد و نام کامل و اصلی شرکت LSIS.CO میباشد و در حال حاضر آقای جای کیون کوی مدیر عامل آن است و تعداد کل پرسنل در شرکت اصلی LS 3500 نفر است و فروش سال ۲۰۱۷ آنها مبلغی بالغ بر 2.343.745.000 دلار بوده است که این شرکت را در جایگاه رفیعی قرار میدهد.

دفتر اصلی شرکت LS در برج LS در کشور کره جنوبی قرار دارد .از مهمترین محصولات این شرکت بزرگ کنتاکتور های متاسل است که از رنج 6 تا 800 آمپر تولید شده و بسیار با کیفیت وبا قیمت مناسب است. مهمترین رقیب کنتاکتور های ال اس متاسل کنتاکتور های شرکت هیوندای است.

 

مزیت کنتاکتور Metasol 22 LS

  • ترمینال ۲ طرفه بوبین  در کنتاکتور ال اس متاسول B22
  • کیفیت بالا و قیمت مناسب در کنتاکتور های ال اس متاسل
  • در دسترس بودن محصولات LS در کشور ما ایران

 

معایب کنتاکتورMetasol 22 LS

  • طراحی با سلیقه پایین و رنگ ثابت 
     

 

شکل ظاهری کنتاکتور 22 آمپری LS

در کنتاکتور های ال اس متاسول تا رنج B22 در یک رنج اندازه ایی هستند و از آنها بالاتر رنج اندازه ایی فرق میکند و بزرگتر میشود. پس کنتاکتور ال اس متاسول ۲۲ آمپر همانند رنج های کمتر از خود در ۲ رنگ سفید و طوسی که پایه و طبقه زیرین طوسی و روییه آن سفید است توزیع شده  و همانند آنها 3 پلاتین قدرت و 2 پلاتین ( یک باز و یک بسته ) دارد.

تیغه های قدرت این کنتاکتور حداکثر توان 22 آمپر را دارد ( البته نه بصورت مداوم) و بوبین آن 220 ولت برق شهر است که این مدل بوبین 220 ولت از تمام ولتاژ بوبین های دیگر نظیر 24 ولت یا 110 ولت یا غیره بسیار پرفروشتر میباشد. این کنتاکتور تا رنج 9b از پایین در ردیف اندازه ایی AF-22 قرار میگیرند.

 

نتیجه گیری

با کنتاکتور ال اس متاسول MC-22b میتوان الکتروموتورهای تکفاز و ۳ فاز را راه اندازی کرد و برای راه اندازی الکتروموتور 3 فاز باید در ابتدا رنج آن یا به تعبیری حداکثر رنج آن را محاسبه کرد و بعد از آن این راه اندازی را انجام داد.

برای راه اندازی یک الکتروموتور با کنتاکتور ال اس متاسول باید بدانیم رنج الکتروموتور های ۳ فاز باید از 7.5kw کمتر باشند و الکتروموتور هایی با رنج بالاتر را باید با کنتاکتور های رنج بالاتر راه اندازی کرد.

البته برای راه اندازی الکتروموتور ها بصورت ۲ ضرب داستان مقداری متفاوت است و مانند قبلی محاسبه نمیشود. اگر ما ۳ عدد کنتاکتور b22 داریم و میخواهیم الکتروموتور را بصورت ۲ ضرب راه اندازی کنیم بالاترین رنجی که میتوان با این کنتاکتور ها راه اندازی کرد بدون شک الکتروموتور 15kw است. برای راه اندازی الکتروموتورهای تکفاز کنتاکتور b22 ls metasol کاملا مناسب است و شاید حتی مقداری بالاتر از رنج معمول نیز باشد.


براساس سازنده -

LS

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

1NO+1NC

حداکثر جریان مجاز

22 آمپر

شرکت سازنده

ال اس

کشور سازنده

کره جنوبی

0 دیدگاه برای کنتاکتور LS متاسول 22 آمپر با بوبین 220 ولتدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*