کنتاکتور ال اس MC-40a با بوبین 220 ولت

LS MC-40        برند: ال اس - LS دسته: کنتاکتور , کنتاکتور ال اس - LS
  • کنتاکتور LS MC40a
  • دارای کنتاکت فرمان 2باز و 2 بسته
  • تا40 آمپر

775,000 تومان

مقایسه

کنتاکتور متاسول ال اس LS MC-40

شرکت کره ایی  ال اس از شرکت های معتبر در شرق آسیا و شاید دنیا باشد. شرکتی تقریبا با عمر ۴۰ سال که هم کیفیت بالایی دارد و هم قیمت مناسبی دارد، این شرکت در سال 1974 در کشور کره جنوبی احداث شد و نام کامل و اصلی شرکت LSIS.CO میباشد و در حال حاضر آقای جای کیون کوی مدیر عامل آن است و تعداد کل پرسنل در شرکت اصلی LS 3500 نفر است.

از مهمترین محصولات شرکت الکتریک ال اس ، کنتاکتور یا همان کلید برقی است که در ۲ مدل قدرت و فرمان تولید شده و از رنج ۶ آمپر تا رنج ۸۰۰ آمپر موجود است و در کشور ما ایران از سابقه تقریبا درخشانی برخوردار است و مهندسین عزیز محصولات کنتاکتور ال اس را در کنار هیوندای از کنتاکتورهای متوسط رو به بالای بازار میدانند و به این دلیل از کنتاکتورهای پرفروش بحساب می آید.

 

مزیت کنتاکتور LS متاسول 40a

  • ترمینال ۲ طرفه بوبین  در کنتاکتور ال اس متاسول 40a
  • کیفیت بالا و قیمت مناسب در کنتاکتور های ال اس متاسل
  • در دسترس بودن محصولات LS در کشور ما ایران
  • دارا بودن 4 کنتاکت فرمان ( ۲ باز و ۲ بسته)

 

معایب کنتاکتور LS متاسول 40a

  • طراحی با سلیقه پایین و رنگ ثابت

 

شکل ظاهری کنتاکتور Metasol 40a LS

به لحاظ تیپ و اندازه کنتاکتور ال اس متاسول ۴۰ آمپر هم سطح و اندازه کنتاکتور ۳۲ ال اس میباشد و از رنج بعد از کنتاکتور ۴۰ آمپر ، یعنی کنتاکتور های ال اس 50 آمپر اندازه کنتاکتور ها به میزان قابل ملاحظه ایی بزرگتر میشود.

نصب کنتاکتور LS MC-40a به دو روش انجام میگیرد ، در روش اول که تقریبا در تمام کنتاکتور ها مشترک است جای چهار پیچ در آن تعبیه شده و این چهار پیچ را باید به بدنه صفحه تابلو متصل کرد و در روش دوم کنتاکتور روی ریل فلزی نصب میشود با فنر و خار و تشکیلات دیگر ، کنتاکتور ال اس متاسول mc-40a دارای چهار کنتاکت فرمان میباشد که از این تعداد 2 کنتاکت باز است جهت استفاده بطور مثال خود نگه دار کنتاکتور و 2 کنتاکت دیگر در حالت نرمال بسته میباشد برای بطور مثال استفاده کنتاکتور در مدارهای چپگرد و راستگرد ، همچنین این نکته را بگوییم که کنتاکتور ۴۰ آمپر LS ما تقریبا مانند تمام کنتاکتور های ال اس از ۲ رنگ سفید و طوسی بهره گرفته است.

 

نتیجه گیری

بیشترین استفاده از کنتاکتور LS متاسول 40 آمپر در راه اندازی انواع الکتروموتور ها است که اگراز کنتاکتور ۴۰ آمپر ما برای راه اندازی الکتروموتور بصورت تکضرب  بخواهیم استفاده کنیم نباید الکتروموتور از 15kw بزرگتر باشد ولی اگر بخواهیم الکتروموتور را بصورت ۲ ضرب با ۳ عدد کنتاکتور LS metasol mc-40a راه اندازی کنیم رنج ماکسیمم الکترو موتور ما نباید بیشتر از 30kw باشد.

در موارد غیر راه اندازی الکتروموتور باید این نکته را مدنظر قرار داد که جریان مصرفی بصورت مدام از 32 آمپر در این کنتاکتور بالاتر نرود که اگر غیر از این باشد دوام این کنتاکتور بسیار کم خواهد شد.


براساس سازنده

LS

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

2NO+2NC

حداکثر جریان مجاز

40 آمپر

حداکثر جریان مجاز

40 آمپر

شرکت سازنده

LS

کشور سازنده

کره جنوبی

0 دیدگاه برای کنتاکتور ال اس MC-40a با بوبین 220 ولتدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*