کنتاکتور 18 آمپر چانت 220 ولت

Contactor CHINT NC1-1810 220V دسته: کنتاکتور , کنتاکتور چانت

کنتاکتور 18 آمپر چانت NC1-1810 220V

کنتاکتور چانتNC1-1810  دارای ولتاژ 220 ولت و آمپراژ 18 آمپر است که در دسته کلیدهای مینیاتوری جای دارد و مهم ترین بخش مدار های فرمان الکتریکی را تشکیل می دهد، این محصول امروزه در ماشین های صنعتی بسیار استفاده می شود زیرا برای راه اندازی و کنترل آنها باید از کنتاکتور استفاده کرد.

رله حرارتی نام یکی دیگر از اجزای کنتاکتور هجده آمپر 220 ولت چانت است که وظیفه آن حفاظت از بار هایی است که به کنتاکتور بسته می شود. در واقع زمانی که ولتاژ یا جریان ورودی به کنتاکتور کم و زیاد شود رله حرارتی عمل کرده و از صدمه زدن به بار الکتریکی جلوگیری می نماید. تمام این وسایل برای حفظ امنیت و بالا بردن ایمنی در یک مدار یا سیستم الکتریکی می باشند. بوبین بخش دیگری از کنتاکتور 18 آمپر چینت 220 ولت است که در واقع هسته مغناطیسی سیم پیچی شده است و نیروی لازم برای بخش های مختلف را فراهم می آورد.

 

بخش محفظه کنتاکتور 18 آمپر چانت 220 ولت از قسمت های هادی و خطرناک کنتاکتور محافظت می کند و برای حفظ جان کسانی است که با این وسیله سروکار دارند. کنتاکتور 18 آمپر چینت 220 ولت دارای هسته ای دو قسمتی است که هسته ثابت و متحرک هستند. با وصل کردن جریان برق میدان مغناطیسی در سیم پیچ بر قرار می شود و خاصیت آهنربایی ایجاد شده سبب می شود تا هسته متحرک به سمت هسته ثایت جذب شود و کنتاکت های تعبیه شده در دو سر هسته ها به هم متصل شوند و باعث بر قراری جریان در مدار می شود.

 

شما می توانید برای اطلاع از قیمت کنتاکتور 18 آمپر چانت 220 ولت و همچنین خرید کنتاکتور چانت به سایت آسام کالا مراجعه نمایید و محصول مورد نظرتان را با کسب اطلاعات خریداری کنید.


براساس سازنده -

چانت - CHINT

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC و DC

220V AC

حداکثر جریان مجاز

18 آمپر

0 دیدگاه برای کنتاکتور 18 آمپر چانت 220 ولتدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*