کنتاکتور LS MC-12 متاسول 12 آمپر با بوبین 220 ولت

LS MC-12        برند: ال اس - LS دسته: کنتاکتور , کنتاکتور ال اس - LS

کنتاکتور 12 آمپر متاسل LS با بوبین 220 ولت

محصولات کنتاکتور LS جزو سری های پرفروش در بازار برق صنعتی کشور می باشد، کنتاکتور 12 آمپر LS یکی از پر استفاده ترین کنتاکتورهای مورد استفاده در ماشین های صنعتی می باشد و قدرت تحمل شدت جریان 9 آمپر با ولتاژ 220 ولت را دارد.

از مهمترین شرکت های بخش الکتریک و الکترونیک وحتی کنترل در دنیا بدون هیچ شک و شبهه ایی شرکت کره ایی LS است.این شرکت در سال 1974 در کشور کره جنوبی احداث شد و نام کامل و اصلی شرکت LSIS.CO میباشد و در حال حاضر آقای جای کیون کوی مدیر عامل آن است و تعداد کل پرسنل در شرکت اصلی LS 3500 نفر است و فروش سال ۲۰۱۷ آنها مبلغی بالغ بر  000/745/343/2 دلار بوده است که این شرکت را در جایگاه رفیعی قرار میدهد.

دفتر اصلی شرکت LS در برج LS در کشور کره جنوبی قرار دارد. از مهمترین محصولات این شرکت بزرگ کنتاکتورهای متاسل است که از رنج 6 تا 800 آمپر تولید شده و بسیار با کیفیت وبا قیمت مناسب است. مهمترین رقیب کنتاکتور های ال اس متاسل کنتاکتور های شرکت هیوندای است.

 

مزیت کنتاکتور LS METASOL 12

  • طراحی به نسبت ثابت کنتاکتور های ال اس متاسل
  • کیفیت بالا و قیمت مناسب در کنتاکتور های ال اس متاسل
  • در دسترس بودن محصولات LS در کشور ما ایران

 

معایب کنتاکتور LS METASOL 12

  • طراحی با سلیقه پایین و رنگ ثابت

 

شکل ظاهری کنتاکتور LS MC-12B

کنتاکتور ال اس متاسل 12 آمپر با 2 رنگ  زیبا طراحی شده است، پایه و قسمت زیرین به رنگ طوسی است و رویه کنتاکتور LS MC-12B سفید رنگ میباشد. در داخل قسمت زیرین کنتاکتور بوبین و هسته و فنر قرار گرفته و روی آنها تیغه های قدرت و فرمان قرار دارد و با خار پلاستیکی بد فورمی از بالا جدا میشود که برای تعویض بوبین کنتاکتور استفاده شده و دیگر خاصیت چندانی ندارد.

کنتاکتور ال اس متاسل B12 یک فرق عمده در ظاهر با مدل قدیمی خود دارد و آن فرق در در پوش ترمینال هاست که در مدل های قدیمی برای ترمینال ها در پوش جدا تعبیه شده بود ولی در مدل های جدید به این شکل نیست و کل رویه کنتاکتور(قسمت سفید رنگ ) جدا میشود. در قسمت سفید رنگ کنتاکتور LS METASOL B12 در بالا قسمت چپ عبارت MC-12B درج شده و در روبروی آن عبارت metasol و روی هر ترمینالی عبارت مختص به آن ترمینال با رنگ طوسی نوشته شده است که بسیار خوانا نیز میباشد.

 

نتیجه گیری

از کنتاکتور LS متاسول ۱۲ آمپر هم به عنوان فرمان و هم به عنوان قدرت میشود استفاده کرد. در مدار فرمان که مشکل خاصی وجود ندارد و کنتاکتور توانایی اضافه شدن کمکی های ۲ پلاتینه و چهار پلاتینه  را روی خود دارد. ولی در مداری که از این کنتاکتور میخواهیم برای راه اندازی الکترو موتور یا هیتر یا ... استفاده کنیم باید حداکثر رنجی که میتوانیم با این کنتاکتور راه بیاندازیم را بدانیم.

با کنتاکتور ال اس متاسول ۱۲ آمپر حداکثر میتوان الکتروموتور 4KW راه اندازی کرد و هیتر تکفاز 2000W یا ۳ فاز 3500W ، و جریان بیشتر از این کنتاکتور میتواند تا میزان زیادی طول عمر آن را کم کند.


براساس سازنده

LS

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

1NO+1NC

حداکثر جریان مجاز

12 آمپر

شرکت سازنده

LS

کشور سازنده

کره جنوبی

0 دیدگاه برای کنتاکتور LS MC-12 متاسول 12 آمپر با بوبین 220 ولتدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*