کنتاکتور 85 آمپر LS با بوبین 220 ولت

       برند: ال اس - LS دسته: کنتاکتور , کنتاکتور ال اس - LS

کنتاکتور ال اس متاسول MC85a با بوبین 220 ولت

محصولات کنتاکتور ال اس از محبوبیت بالایی در بازار برخوردار هستند و در بسیار از پروژه های و ماشین آلات صنعتی امتحان خود را به خوبی پس داده است، کنتاکتور ال اس MC-85a با قدرت تحمل شدت جریان 85 آمپر و با بوبین 220 ولت خود یکی از انتخاب های شما در خرید کنتاکتور میتواند باشد.

 

مزیت کنتاکتور 85 آمپر LS

  • ترمینال ۲ طرفه بوبین در کنتاکتور ال اس متاسول 85a
  • کیفیت بالا و قیمت مناسب در کنتاکتور های ال اس متاسل
  • در دسترس بودن محصولات کنتاکتور LS در کشور ما ایران
  • دارا بودن 4 کنتاکت فرمان ( ۲ باز و ۲ بسته )

 

معایب کنتاکتور 85 آمپر LS

  • طراحی با سلیقه پایین و رنگ ثابت

 

شکل ظاهری کنتاکتور LS Metasol MC-85a

 کنتاکتور ال اس متاسول بصورت رنج بندی که حداکثر جریان عبوری از کنتاکتور آن رنج ها را مشخص میکند رده بندی میشود ولی هر چند رنج درون یک تیپ اندازه ایی جا میگیرند به این صورت که چند رنج درون یک رنج اندازه ایی هستند در مثال واضحتر کنتاکتور های ال اس متاسول 75a . 85a . 100a   در رنج اندازه ایی و ظاهری 100AF قرار دارند پس اندازه و ظاهر کنتاکتور 85a با یک رنج کوچکتر و یک رنج بزرگتر از خود یکی میباشد و اگر رنج نوشته شده روی کنتاکتور را نخوانیم اصلا متوجه آن نخواهیم شد.

بهرحال کنتاکتور ال اس mc-85a همانند مدل های دیگر ال اس در ۲ رنگ طوسی و سفید تولید شده و بوبین آن نیز دوطرفه میباشد و همانند تیپ اندازه ایی قبل و بعد از خود برای ترمینال های قدرت در ورودی و خروجی درپوش جداشونده تعبیه شده که برای اتصال وایر میتوان آن را جدا کرد و بعد از اتمام کار دوباره سرجایش نصب کرد.

 

کنتاکتور ال اس MC-85a

 

نتیجه گیری

برای پروژه های معمول ، رنج کنتاکتور LS MC85a جزو رنج های تقریبا سنگین محسوب میشود و در بیشتر پروژه ها برای راه اندازی الکتروموتور های نیمه سنگین تا 75kw از این کنتاکتور استفاده میشود.

بهرحال طبق توضیحی که برای کنتاکتور های رنج های دیگر هم داده اییم اگر جریان ما بصورت مداوم باشد باید حداکثر از ۷۵ درصد جریان نامی کنتاکتور استفاده کنیم به عنوان مثال برای همین کنتاکتور LS metasol 85a حداکثر جریان مداومی که میخواهد از آن رد بشود ۶۵ آمپر باید باشد و فقط در پروژه های جریانی غیر مداوم میشود از حداکثر ظرفیت کنتاکتور ما که ۸۵ آمپر است استفاده کنیم.


براساس سازنده -

LS

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

2NO+2NC

حداکثر جریان مجاز

85 آمپر

حداکثر جریان مجاز

85 آمپر

شرکت سازنده

LS

کشور سازنده

کره جنوبی

0 دیدگاه برای کنتاکتور 85 آمپر LS با بوبین 220 ولتدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*