كليد محافظ جان چهار پل 63 آمپر چانت

Lifeguard key for four bridges 63 amp CHINT        برند: چانت CHINT دسته: کلید محافظ جان , کلید محافظ جان چانت
  • تعداد پل : 4 پل
  • کد فنی : NL1-63 4P 63A 30MA AC type 6kA
  • بازه جریان : 63 A آمپر
  • میزان جریان نشتی : 30 mA میلی آمپر
  • شرکت سازنده : چانت

1,320,000 تومان

مقایسه

کلید محافظت جان NL1-63 4P 63A 30MA AC type 6kA : 

کلید محافظ جان که به آن RCCB نیز گفته میشود، یک نوع کلید است که جریان سیم‌های رفت و برگشت را با هم مقایسه می کند و در مواقعی که این دو جریان با یکدیگر اختلال پیدا کنند جریان مدار را قطع می کند. یکی از این محصولات کلید محافظت جان چانت NL1-63 4P 63A 30MA AC type 6kA  میباشد این محصول 63 آمپری ، 4 پل ، یکی از با کیفیت ترین محصولات شرکت چانت میباشد. کلید محافظ جان به گونه‌ای طراحی شده اند که سریعاً و به طور خودکار مدار را از هم جدا کنند. شرکت آسام کالا این محصول را با بهترین کیفیت در اختیار شما مشتریان عزیز خواهد داد.

برترین برند های کلید محافطت جان :

تمامی برند ها از مرغوبیت خوبی برخوردارند ولی شایان ذکر است یکی از بهترین برند های موجود در بازار ،  کلید محافظت جان چانت میباشد باید خاطر نشان کرد که از دیگر برند های موجود در این زمینه باید به برند ال اس ، نیز اشاره کرد

در مواقعی  که مداری در حالت عادی قرارمیگیرد، جریان رفت با جریان برگشت یکسان میشود، اگر به دلیل های مختلفی جریان بین سیم فاز و نول اختلالی پیش بیاید و در این حالت کلید محافظت جان چانت NL1-63 4P 63A 30MA AC type 6kA  عمل میکند . هرگونه اختلاف بین جریان در این هادی ها ،نمایان گر جریان نشتی است که خطر شوک را ایجاد می کند. جریان حدود 30 میلی آمپر (0.030 آمپر) اگر بیش از کسری از ثانیه ادامه داشته باشد باعث ایست قلبی یا آسیب جدی به بدن انسان می شود . RCD ها به گونه ای طراحی شده اند که سیم های رسانا را به سرعت قطع کنند تا از آسیب جدی جلوگیری شود.

مزایای استفاده از کلید محافظ جان NL1-63 4P 63A 30MA AC type 6kA :

از مهم ترین ویژگی های کلید محافظ جان NL1-63 4P 63A 30MA AC type 6kA جلوگیری از آتش سوزی و خطراتی از این قبیل است که در اثر وجود جریان نشتی رخ میدهد . با استناد به اینکه جریان ۵/۰ آمپری می‌توان باعث بروز آتش سوزی شود، کلید حفاظت از خطر برق گرفتگی با تشخیص جریان نشتی و قطع جریان ورودی، مانع از بروز آتش سوزی می‌شود. از این رو از آنجا که در صورت وجود جریان نشتی در بدنه وسائل برقی و یا سیستم سیم کشی ساختمان، این جریان به مرور زمان زیاد می‌شود و احتمال سوختن وسایل برقی و سیستم سیم کشی ساختمان را افزایش میدهد لذا استفاده از کلیدهای حفاظت از خطر برق گرفتگی، با توجه به کاهش میزان هدر رفتن انرژی الکتریکی و برق مصرفی. صرفه جوئی اقتصادی را نیز به همراه خواهد داشت.

ویژگی تخصصی کلید محافظت جان چانت 63 آمپر : 

این محصول 63 آمپری قابل آزمایش و ریست شدن نیز میباشند . برخی از RCD ها هر دو هادی انرژی و بازگشت را بر روی یک گسل (قطب مضاعف) قطع می کنند ، در حالی که یک RCD قطبی منفرد تنها هدایت کننده انرژی را جدا می کند. اگر گسل به هر دلیلی سیم برگشتی را "شناور" یا در پتانسیل زمین مورد انتظار خود قرار نداده باشد ، پس از آن یک RCD تک قطبی می تواند در هنگام تشخیص گسل ، این هادی را به مدار متصل کند.

کلیدهای محافظ جان چانت در برابر برق گرفتگی به صورت غیر مستقیم اثر می کنند، یعنی در صورت اتصال فاز به بدنه کار می کنند. در صورت تمام مستقیم با برق ایمنی مطمئنی ندارند. همچنین این کلیدها از بروز آتش سوزی نیز جلوگیری می کنند. باید این نکته را در نظر گرفت کلید محصول 63 آمپری ، 4 پل ، از قطعات اصلی ، با بهترین و مرغوب ترین اجناس بازار شکل گرفته باشد.

گروه آسام کالا از بزرگترین واردکننده های ابزار های الکتریکی انحصاری ، کلید محافظت جان چانت NL1-63 4P 63A 30MA AC type 6kA  ، را با بهترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد با ما در تماس باشید.


براساس برند

کلید محافظ جان چانت CHINT

تعداد پل کلید محافظ جان

چهار پل

جریان کلید محافظ

63 آمپر

0 دیدگاه برای كليد محافظ جان چهار پل 63 آمپر چانتدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*