کنتاکتور اشنایدر 160 آمپر سری E مدل LC1 E160M5

schneider-lc1-e160m5        برند: آشنایدر - Schneider دسته: کنتاکتور , کنتاکتور اشنایدر - Schneider

کنتاکتور اشنایدر 160 آمپر سری E مدل LC1 E160M5

کنتاکتورهای با کیفیت و درجه یک خیلی زیادی در بازار تجهیزات برق صنعتی کشور ما وجود ندارد. اگر با دقت به برندهای موجود در بازار نگاه کنید متوجه خواهید شد که بسیاری از آنها کاملا ناشناخته هستند و کارایی زیادی برای شما نخواهند داشت. با توجه به حساسیت بالایی که کارهای الکتریکی و برقی دارند  و قیمت بسیار زیاد موتورهای الکتریکی در بازار، حتما باید برای تهیه یکی از تجهیزات برق صنعتی در مدارهای این الکتروموتورها دقت زیادی لحاظ شود تا یک محصول با کیفیت و درجه یک تهیه گردد.

برند اشنایدر

اشنایدر یکی از بهترین و معتبرترین برندهای تولید کننده کنتاکتور نه فقط در بازار ایران بلکه در تمام بازارهای جهانی است. این برند محصولات خود را با استانداردهای IEC که یک استاندارد معتبر و جهانی می باشد به بازار ارائه می دهد و کیفیت و طول عمر تولیدات این کمپانی کاملا تضمین شده می باشد. سابقه و ید طولانی اشنایدر در تولید کنتاکتورها باعث شده است که تولیدات این شرکت از کیفیت جهانی برخوردار شده و همه کاربران از محصولات این شرکت رضایت کامل داشته باشند.

تولیدات کمپانی اشنایدر مانند کنتاکتور اشنایدر سری E مدل LC1 E160M5 علاوه بر قابلیت های معمولی مزیت هایی نسبت به سایر برندها هم ارائه می دهند که برخی از آنها به قرار زیر می باشد.

  • ایمنی بیشتر

اشنایدر کنتاکتورهای خود را با استاندارد IEC ارائه می دهد تا تمام موارد ایمنی و محافظت از کاربر در آن لحاظ شده باشد.

  • طول عمر بالاتر

تمام قطعات کنتاکتورهای اشنایدر با طراحی های خاص و خلاقانه برای افزایش طول عمر طراحی شده اند.

  • کاربری آسان تر

این هم یکی از خاص ترین مشخصه های کنتاکتورهای اشنایدر می باشد که هر کاربری با کمترین تجربه می تواند اقدام به نصب و استفاده از آنها در تابلوهای برق صنعتی خود نماید. نصب این کنتاکتور که به سادگی آب خوردن می باشد و نحوه کارکرد آن که دیگر بسیار ساده تر نیز می باشد.

  • سرعت بیشتر

یکی از ویژگی های اصلی طراحی در کنتاکتورهای اشنایدر در سرعت بالای برقراری و قطع جریان در تولیدات خود می باشد. شاید در دید اول تفاوت سرعت چند صدم ثانیه ای خیلی به چشم کاربر دیده نشود اما این ویژگی باعث می شود که طول عمر کنتاکتور و موتور الکتریکی شما خود به خود افزایش یابد و راندمان سیستم نیز بالا برود.


براساس سازنده

اشنایدر

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

1NO+1NC

حداکثر جریان مجاز

150 آمپر

سری کنتاکتور

سری E

0 دیدگاه برای کنتاکتور اشنایدر 160 آمپر سری E مدل LC1 E160M5دیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*