کنتاکتور اشنایدر 120 آمپر سری E مدل LC1 E120M5

Schneider-LC1-E120M5        برند: آشنایدر - Schneider دسته: کنتاکتور , کنتاکتور اشنایدر - Schneider
  • کنتاکتور اشنایدر 120 آمپر سری E
  • بوبین 220 ولت
  • وضعیت کنتاکت کمکی: 1NO+1NC

1,672,000 تومان

مقایسه

کنتاکتور اشنایدر 120 آمپر سری E مدل LC1 E120M5

یکی از نگرانی های بزرگی که در استفاده از کنتاکتورها برای کاربران وجود دارد، عمر مفید استفاده از کنتاکت های آنها می باشد. همانطور که می دانید کنتاکت های ثابت و متحرک در هر تحریک مغناطیسی با هم برخورد می نمایند و این تماس فیزیکی آنها باعث کمی سایش در آنها خواهد شد. از این مهم تر جریانی که از این کنتاکت ها برقرار می شود باعث گرم شدن آنها خواهد شد که این اتفاق به مرور زمان می توان عمر آنها را کاهش دهد.

تجربه نشان داده است که برقراری مداوم جریان در کنتاکت های ثابت و متحرک کنتاکت ها باعث ایجاد انحنا، سوختگی و حفره در آنها می شود و آنها پس از گذشت مدتی کاملا سیاه خواهند شد و ممکن است دیگر کارایی خود را نداشته باشند.

راه کارهای پیشرفته کمپانی اشنایدر در کنتاکتور اشنایدر سری E مدل LC1 E120M5

کنتاکتورهای تولیدی اشنایدر معروف به طول عمر بسیار بالا هستند که نشان از قدرت بالای این کمپانی در تولید محصولات خود می باشد. روش های زیادی برای رهایی از این مشکل وجود دارد که کمپانی اشنایدر در تولیدات خود از آنها بهره برده است.

یکی از روش های افزایش طول عمر کنتاکت های کنتاکتورهای مدرن امروزی کاهش زمان بسته شدن کنتاکت ها و برقراری سریع تماس می باشد تا در کنتاکت ها مانع از ایجاد حفره و یا قوس شود. در طراحی پیشرفته ای که کمپانی اشنایدر برای کنتاکتورهای جدید خود داشته است کنتاکت ها را در آنها به گونه ای جانمایی کرده است که تماس سریع و پرانرژی در مدت زمان بسیار اندک برقرار شده و از طرف دیگر در هنگام قطع تماس نیز کنتاکت ها بدون فوت وقت و با سرعت بالا از هم دور شوند.

این عمل باعث کاهش سایش در کنتاکت ها و در نتیجه افزایش طول عمر آنها خواهد بود.  از طرفی بر روی کنتاکت های کنتاکتورهای اشنایدر از برخی براده های اکسید و سیاه نیز استفاده می شود تا جریان برق به سرعت در آنها برقرار شود و از این جهت نیز آنها با سرعت بیشتری اقدام به برقراری جریان می نمایند.

استانداردهای کمپانی اشنایدر

کمپانی اشنایدر حتی برای این خلاقیت های خود و نشان دادن طول عمر بالای کنتاکتورهای خود از بالاترین استانداردهای جهانی نیز استفاده کرده است. IEC یا همان کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک یک استاندارد جهانی می باشد که کمپانی اشنایدر برای تولید کنتاکتورهای خود از این استاندارد استفاده می نماید.


براساس سازنده

اشنایدر

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

1NO+1NC

حداکثر جریان مجاز

115 آمپر

سری کنتاکتور

سری E

0 دیدگاه برای کنتاکتور اشنایدر 120 آمپر سری E مدل LC1 E120M5دیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*