کنتاکتور اشنایدر 95 آمپر سری E مدل LC1 E95M5

Schneider-LC1-contactor-E95M5        برند: آشنایدر - Schneider دسته: کنتاکتور , کنتاکتور اشنایدر - Schneider

کنتاکتور اشنایدر 95 آمپر سری E مدل LC1 E95M5

کنتاکتورهای مدرن امروزی حاصل سال ها تلاش و زحمت مهندسان برای تولید این کنتاکتورها هستند که در حال حاضر با بالاترین امنیت و کیفیت می توانند در اختیار کاربر قرار بگیرند. دقت داشته باشید که رسیدن به چنین تحولی در کنتاکتورها برای کمپانی اشنایدر به این سادگی ها نبوده است و آنها سال های بسیار زیادی برای رونمایی از این سبک از کنتاکتورها صرف کرده اند.

 

سیر کنتاکتورها

کنتاکتور در سال های نه خیلی دور با استفاده از استراتژی های مختلفی عمل می کردند. البته پایه اصلی همه استراتژی های عملیاتی کنتاکتورها در همین تحریک مغناطیسی بود و همه آنها این اسلوب را پایه کار خود قرار داده بودند.

کنتاکتورهای تیغه چاقو

اولین سری از کنتاکتورهای تولید شده برای کنترل جریان به کنتاکتورهای تیغه چاقو معروف بودند که در آنها کنتاکت های متحرک مانند یک تیغه چاقو عمل کرده و برای برقراری جریان به درون یک محفظه فرو می رفتند. در واقع در این نوع از کنتاکتور یک نوار فلزی به جای کنتاکت های امروزی تعبیه شده بود که درون کنتاکت ثابت موجود در کنتاکتور فرو می رفتند.

مشکلات زیادی در این نوع از کنتاکتور ها وجود داشت که مهم ترین آن برخوردهای سایشی و مکانیکی زیادی بود که کنتاکت ها با هم داشتند و باعث می شدند تا به مرور از بین بروند. از جهتی دیگر عملیات برقراری جریان در این کنتاکتورها با سرعت بسیار کمی به وقوع می پیوست که این هم از نقاط ضعف بزرگ آنها بود. ایمنی این نوع از کنتاکتورها هم بسیار کم بود.

کنتاکتورهای دستی

مهندسان برای برطرف نمودن مشکلات و نقطه ضعف های کنتاکتورهای تیغه چاقو و بالاخص رعایت نکات ایمنی برای کاربر اقدام به تولید کنتاکتورهای دستی نمودند که همه نقطه ضعف های کنتاکتورهای مدل قبلی در آن برطرف شده بود اما مشکل در این کنتاکتورها عدم کنترل از راه دور آنها بود.

 

کنتاکتورهای مدرن انروزی هنر کمپانی اشنایدر

در تابلوهای برق صنعتی در حال حاضر رایج ترین نوع از کنتاکتورها، کنتاکتورهای مغناطیسی امروزی هستند که کمپانی اشنایدر تجربه بسیار گرانبهایی در تولید آنها دارد و محصولات خود را با بالاترین میزان ایمنی و کارایی برای کاربران تهیه می نماید. همه نقطه ضعف های کنتاکتورهای قدیمی در این مدل مدرن و پیشرفته امروزی برطرف شده است و اشنایدر با خلاقیت هایی که در طراحی مدل LC1 E95M5 داشته است، کاربری آن را برای اپراتور و نصاب راحت تر نیز نموده است.

برای خرید کنتاکتور اشنایدر به وب سایت آسام کالا مراجعه فرمایید.

 

 


براساس سازنده

اشنایدر

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

1NO+1NC

حداکثر جریان مجاز

95 آمپر

سری کنتاکتور

سری E

0 دیدگاه برای کنتاکتور اشنایدر 95 آمپر سری E مدل LC1 E95M5دیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*