کنتاکتور اشنایدر 80 آمپر سری E مدل LC1 E80M5

       برند: آشنایدر - Schneider دسته: کنتاکتور , کنتاکتور اشنایدر - Schneider

کنتاکتور اشنایدر 80 آمپر سری E مدل LC1 E80M5

کنتاکتور یک وسیله الکترونیکی است که به وسیله نیروی مغناطیسی اقدام به روشن و خاموش کردن مدار الکتریکی می نماید. نحوه عملکرد یک کنتاکتور شباهت بسیار زیادی به یک رله دارد و در نگاه اول تفاوت چندانی بین این دو دیده نمی شود. اما تفاوت عمده یک رله با یک کنتاکتور در کاربردهای عملیاتی می باشد که این دو دارند.

کنتاکتور برای جریان های بزرگ کاربرد دارد که رله از پس کنترل آنها بر نمی آید. رله وسیله ای است که وظایف کنتاکتور را برای جریان های کوچک به عهده می گیرد.

کنتاکتورها می توانند با استفاده از جریان های بسیار کوچک در حد چند آمپر استفاده کرده و جریان های بسیار بزرگ را کنترل و روشن و خاموش نمایند. این ویژگی باعث می شود تا کاربر بتواند بدون هیچ نگرانی و ترس و با کمال امنیت بزرگترین جریانات ورودی به مدارهای قدرت را به کنترل خود در آورد.

محفظه عایق کنتاکتور اشنایدر سری E مدل LC1 E80M5

کمپانی اشنایدر برای امنیت و ایمنی بیشتر کاربران کنتاکتورهای خود از یک بدنه و محافظ بسیار خوب بر روی قسمت های اصلی کنتاکتورها استفاده می نماید که می تواند به عنوان یک محافظ عمل کرده و جریان های قوی را از اپراتور دور نگه دارد.

محافظ طراحی شده در کنتاکتور اشنایدر سری E مدل LC1 E80M5 از جنس پلی کربنات، پلی استر، باکالیت، پلاستیک های گرمازا و از این دست مواد تولید می شود تا بتواند بالاترین کارایی را برای کاربر ایجاد نماید. کنتاکتورها علاوه بر قاب باز خود دارای یک محفظه اضافی نیز هستند.

در نهایت محفظه های استفاده شده بر روی کنتاکتور هم قرار است کاربر را ایمن نگه دارد و هم قرار است از کنتاکتور در برابر خطرات مختلف محافظت نماید. این محفظه اجازه ورود گرد و غبار به درون قسمت های اصلی را نخواهد دارد که هر چند محصولات کنتاکتور اشنایدر برای این طراحی خود موفق به دریافت استاندارد IP نیز شده است. همچنین این محافظ می تواند از ورود روغن به درون کنتاکتور ممانعت نماید و در شرایط آب و هوایی بد هم مانع از ورود ذرات معلق در هوا به درون آن شود.


براساس سازنده -

اشنایدر

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

1NO+1NC

حداکثر جریان مجاز

65 آمپر

سری کنتاکتور

سری E

0 دیدگاه برای کنتاکتور اشنایدر 80 آمپر سری E مدل LC1 E80M5دیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*