کنتاکتور اشنایدر 50 آمپر سری E مدل LC1 E50M5

Schneider-LC1-E50M5        برند: آشنایدر - Schneider دسته: کنتاکتور , کنتاکتور اشنایدر - Schneider

کنتاکتور اشنایدر 50 آمپر سری E مدل LC1 E50M5

یکی از ویژگی های بسیار بارز تولیدات کمپانی اشنایدر در کنتاکتورهای خود که کمتر به آن اشاره شده است، در نوع طراحی بدنه و زیبایی خاصی است که در این طراحی وجود دارد که در بدنه کنتاکتور اشنایدر سری E مدل LC1 E50M5 این زیبایی به حد اعلای خود رسیده است و یک تصویر بسیار فوق العاده از آن برای کاربر ساخته است.

کمپانی اشنایدر با سابقه بسیار طولانی که در تولید تجهیزات برق صنعتی و کنتاکتورها دارد، کاملا بر نحوه کارکرد آنها احاطه داشته و همیشه  بهترین حالت را برای کاربران در این زمینه در نظر می گیرد. تولیدات سری E کنتاکتورهای این شرکت حتی پا را از مرزهای فنی نیز فراتر گذاشته و کاربران در حال حاضر در این سری از تولیدات این شرکت می توانند زیبایی و طراحی ویژه بدنه برای ایمنی و محافظت بیشتر را نیز در آنها ببینند و از آنها بهره ببرند.

لزوم طراحی ایمن برای یک کنتاکتور

شاید در وهله اول طراحی بدنه خیلی گزینه مهمی برای یک کنتاکتور در نظر گرفته نشود و خود شما نیز اهمیت زیادی برای این گزینه از کنتاکتورها قائل نباشید. اما طراحی بدنه نکته بسیار مهمی است که تنها شرکت ها و تولید کنندگان بسیار بزرگ و با سابقه مانند اشنایدر به آن احاطه دارند و از اهمیت آن مطلع هستند.

یک کنتاکتور در عین همه کارکرد های فنی که دارد، باید از ایمنی و امنیت بسیار بالایی برای کاربر هم در حین نصب آن و هم در حین عملکرد آن به بار داشته باشد و این امر فراهم نخواهد شد جز با یک طراحی بدنه منحصر به فرد که بتواند همه اتصالات مدار را در سر جای خود و به دور از تماس با دست انسان نگه دارد. این دقیقا همان گزینه ای است که کمپانی اشنایدر در تولید کنتاکتور اشنایدر سری E مدل LC1 E50M5 دقت بسیار ویژه ای به آن داشته است و شما با نگاه به بدنه این کنتاکتور متوجه این امر خواهید شد.

همه چیز در این طراحی به گونه ای بوده است تا شما بتوانید با بالاترین درجه ایمنی با کنتاکتور اشنایدر سری E مدل LC1 E50M5 کار کنید. 


براساس سازنده -

اشنایدر

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

1NO

حداکثر جریان مجاز

50 آمپر

سری کنتاکتور

سری E

0 دیدگاه برای کنتاکتور اشنایدر 50 آمپر سری E مدل LC1 E50M5دیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*