کنتاکتور اشنایدر 40 آمپر سری E مدل LC1 E40M5

Schneider-LC1-E40M5        برند: آشنایدر - Schneider دسته: کنتاکتور , کنتاکتور اشنایدر - Schneider

کنتاکتور اشنایدر 40 آمپر سری E مدل LC1 E40M5

کنتاکتورها تجهیزاتی هستند که برای داشتن بهترین راندمان در تابلو برق صنعتی نیاز به ملزوماتی نیز دارند. این وسایل حتی امکان اتصال به PLC ها را هم در خود می بینند تا یک مدار یکپارچه فوق العاده را برای شما به ارمغان بیاورند. از این جهت شما برای اینکه بتوانید بالاترین راندمان ممکن را از کنتاکتور اشنایدر سری E مدل LC1 E40M5 داشته باشید باید به جزئیات مدار فرمان و قدرت خود کاملا مسلط باشید و در کنار آن شرایط ایده آل را نیز برای این کنتاکتور ایجاد نمایید.

اتصالات را حتما بررسی نمایید.

کنتاکتور اشنایدر سری E مدل LC1 E40M5 یک کنتاکتور سه فاز می باشد که ترمینال های ورودی و خروجی زیادی روی آن دیده می شود که البته هیچ کدام گیج کننده نیستند اما شما فقط باید دقت داشته باشید که ترمینال های ورودی با ترمینال های خروجی جفت هستند و هنگام اتصال این ترمینال ها شما باید این نکته را بررسی کنید که ورودی ها با خروجی ها همسان باشد که در غیر اینصورت مدار شما برقرار نخواهد شد.

این نکته حتی در هنگام اتصال یک جریان تک فاز نیز به این کنتاکتور اشنایدر کاملا صادق است و در این صورت هم باید به درستی رعایت شود.

شرایط محیطی را بررسی نمایید.

علاوه بر اتصالات و برقرار شدن مدارهای فرمان و قدرت در کنتاکتور اشنایدر سری E مدل LC1 E40M5 شما باید شرایط محیطی مناسب را نیز برای این کنتاکتور در نظر داشته باشید که این وسیله بتواند رد بهترین حالت خود، بالاترین راندمان را نیز داشته باشد.

کنتاکتور اشنایدر سری E مدل LC1 E40M5 قادر است در دمای 5- تا 55 درجه سانتیگراد عملکرد خود را حفظ نماید و همچنان بدون نقص به کار خود ادامه دهد. در حین کار نیز اطراف این کنتاکتور می تواند در بازه دمایی 20- تا 70 درجه سانتیگراد متغیر باشد و حداکثر ارتفاع برای بهره وری از کنتاکتور اشنایدر سری E مدل LC1 E40M5 نیز 3000 متر تبیین شده است.


براساس سازنده

اشنایدر

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

1NO+1NC

حداکثر جریان مجاز

40 آمپر

سری کنتاکتور

سری E

0 دیدگاه برای کنتاکتور اشنایدر 40 آمپر سری E مدل LC1 E40M5دیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*