کنتاکتور 32 آمپر اشنایدر LC1-E3210M5

LC1-E13210M5        برند: آشنایدر - Schneider دسته: کنتاکتور , کنتاکتور اشنایدر - Schneider

کنتاکتور 32 آمپر اشنایدر سری E مدل LC1 E3210M5

کنتاکتور 32 آمپر اشنایدر سری E یکی از باکیفیت ترین انتخاب ها برای خرید یک کنتاکتور 32 آمپر با کیفیت بالا میباشد، تفاوت اصلی که یک کنتاکتور با کیفیت می تواند برای شما ایجاد نماید در چیست؟ اصلا لزومی به استفاده از آن در تابلوهای برق صنعتی وجود دارد و یا اینکه شما می توانید همان قابلیت های موجود در کنتاکتورها را با استفاده از قطعات دیگری مانند کلیدهای دستی و مکانیکی نیز برای خود ایجاد نمایید؟ اگر پاسخ این سوال ها را می دانید احتمالا شما به لزوم استفاده از کنتاکتورها در مدارهای الکتریکی و موتورهای الکتریکی خود آگاهی دارید اما اگر هنوز با این سوالات مواجه نشده اید بهتر است با ما همراه باشید تا لزوم استفاده از این وسیله ارزشمند و مهم را بدانید و آن را وارد مدار قدرت موتورهای خود نمایید.

 

نیروی مکانیکی یا مغناطیسی؟

کنتاکتورها کلیدهای الکترومغناطیسی هستند که وظیفه قطع و وصل جریان را در مدارهای قدرت به عهده دارند. اما نکته مهمی که درباره کنتاکتورها وجود دارد این است که آنها برای قطع و وصل جریان در مدار از نیروی مکانیکی استفاده نمی کنند. آنها با قرار گیری در مدار فرمان با یک جریان بسیار کوچک تحریک شده و تبدیل به یک کلید مغناطیسی می شوند و با استفاده از همین نیروی مغناطیسی اقدام به وصل یا قطع جریان در مدار قدرت می نمایند. این اصلی ترین نکته و تفاوت موجود بین یک کنتاکتور کلیدهای مکانیکی است.

کلیدهای مکانیکی عمل قطع و وصل جریان را با استفاده از یک نیروی مکانیکی که معمولا دست انسان است انجام می دهند و این احتمالا در دراز مدت باعث خرابی و استهلاک آنها می شود. شما هم احتمالا کلیدهای خانه های خود را دیده اید که پس از مدتی دچار خرابی هایی می شوند اما کنتاکتورها این استهلاک را ندارند و تا زمان بسیار زیادی البته اگر از برند خوبی برای تهیه آنها استفاده کرده باشید، می توانند وظایف خود را به خوبی انجام دهند.

این قابلیت حضور آنها را در تابلوهای برق صنعتی الزام آور می نماید و حتی باعث می شود آنها یکی از مهم ترین تجهیزات در تابلوهای برق صنعتی لقب بگیرند.

برای خرید انواع کنتاکتور اشنایدر و مقایسه قیمت ها به وب سایت آسام کالا مراجعه فرمایید.


براساس سازنده -

اشنایدر

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

1NO

حداکثر جریان مجاز

32 آمپر

سری کنتاکتور

سری E

0 دیدگاه برای کنتاکتور 32 آمپر اشنایدر LC1-E3210M5دیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*