کنتاکتور 25 آمپر سری E اشنایدر LC1-E2510M5

LC1-E2510M5        برند: آشنایدر - Schneider دسته: کنتاکتور , کنتاکتور اشنایدر - Schneider

کنتاکتور 25 آمپر اشنایدر سری E مدل LC1-E2510M5

کنتاکتورها تجهیزات پیشرفته ای هستند که در واقع در دنیای اتوماسیون صنعتی امروز جایگزین بسیار ایده آل برای کلیدهای دستی هستند و قرار است علاوه بر حفظ تمام مزایای این کلید های دستی مزیت های بسیار ویژه ای نیز برای کاربران داشته باشند. کنتاکتور 25 آمپر اشنایدر LC1-E2510M5 یک کنتاکتور سه فاز می باشد که می تواند کنترل الکتروموتورهای شما و بارهای اضافی ایجاد شده در مدارها را به بهترین نحو برای شما انجام دهند. این کنتاکتور مزیت های بسیاری زیادی نسبت به کلیدهای دستی برای شما ایجاد می نماید که موارد زیر تعدادی از آنها می باشند.

 

کنتاکتور 25 آمپر اشنایدر

  • کنتاکتور اشنایدر سری E مدل LC1 E2510M5 این امکان را برای کاربر ایجاد می نماید تا بتواند به راحتی از راه دور موتورها و مدارهای خود را کنترل نماید. این امکان به شما اجازه خواهد داد که بدون نزدیک شدن به چنین منبع های عظیم انرژی بتوانید آنها را در کنترل خود داشته باشید.
  • این کنتاکتور بسیار ایمن تر از کلیدهای دستی برای شما عمل خواهد کرد و با استفاده از این کنتاکتور حتی نیاز به یک اپراتور حرفه ای نیز نخواهد بود.
  • با استفاده از کنتاکتور اشنایدر LC1-E2510M5 شما می توانید از چند محل مختلف اقدام به کنترل و مدیریت موتورهای الکتریکی خود نمایید.
  • دقت داشته باشید که بعد از قطع برق و یا قطع جریان کنتاکتور 25 آمپر اشنایدر جریان اصلی را از موتور قطع می نماید و بعد از اتصال برق حتما نیاز به ارسال دوباره فرمان کاربر برای روشن شدن موتور خواهد بود و از این جهت دیگر صدمات ناشی از قطع و وصل ناگهانی برق به موتور نخواهد رسید. این مزیت در کلیدها وجود ندارد و در آنها جریان با قطع  و وصل برق، در همان لحظه قطع و وصل می شود.
  • عمر کنتاکتورها نسبت به کلیدهای دستی بیشتر است.
  • کنتاکتورها نسبت به کلیدهای دستی با سرعت بیشتری اقدام به قطع و وصل جریان می نمایند و این هم می تواند استهلاک موتورهای شما را کاهش و طول عمر آنها را افزایش دهد.

جهت خرید انواع کنتاکتور اشنایدر مشاهده قیمت های به وب سایت آسام کالا مراجعه نمایید.


براساس سازنده -

اشنایدر

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

1NO

حداکثر جریان مجاز

25 آمپر

سری کنتاکتور

سری E

0 دیدگاه برای کنتاکتور 25 آمپر سری E اشنایدر LC1-E2510M5دیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*