کنتاکتور 6 آمپر سری E اشنایدر LC1-E1810M5

LC1-E1810M5        برند: آشنایدر - Schneider دسته: کنتاکتور , کنتاکتور اشنایدر - Schneider

کنتاکتور اشنایدر 18 آمپر سری E مدل LC1-E1810M5

یکی از مهم ترین اجزایی که در کنتاکتورها وجود دارد و در واقع عملکرد اصلی این جزء است که در نهایت کارکرد کنتاکتوری مانند کنتاکتور اشنایدر سری E مدل LC1-E1810M5 را برای ما امکان پذیر می سازد، بوبین آن می باشد. بوبین یا کویل و یا سیم پیچ یک قطعه کوچک اما پر از سیم پیچیده شده است که با استفاده از جریان ورودی به داخل کنتاکتور تحریک شده و تبدیل به یک آهنربای مغناطیسی می شود و بقیه اجزای کنتاکتور را نیز تحریک می نماید. از این رو است که یک کنتاکتور خوب نیاز به یک بوبین خوب دارد و یک بوبین ناقص و یا ضعیف، مشکلات زیادی را برای کنتاکتور شما ایجاد می نماید. این یک نقص بزرگ برای آن خواهد بود.

 

کنتاکتور 18 آمپر اشنایدر

 

بوبین در کنتاکتور اشنایدر 18 آمپر اشنایدر سری E

اشنایدر نیز یکی از معروف ترین و معتبرترین برندهای تولید کننده کنتاکتور در سراسر جهان است. اما دلیل اصلی که کنتاکتورهای تولیدی اشنایدر را تبدیل به پرطرفدارترین برند در جهان کرده است، بوبین های درجه یک و فوق العاده تولیدات این شرکت است. اصلی ترین نقشی که در یک کنتاکتور می توان به آن اشاره کرد نقش بوبین است.

راندمان و کیفیت کار کنتاکتور شما را بوبین آن تعیین می نماید و هر چقدر بوبین کنتاکتور دارای عمر مفید بیشتری داشته باشد، کنتاکتور هم دارای عمر مفید بیشتری خواهد بود. هر چند این مسئله در اکثر کنتاکتورهای موجود در بازار یک چالش به حساب می آید اما برای کنتاکتور 18 آمپر اشنایدر تبدیل به یک مزیت ممتاز و بارز شده است.

بوبین درجه یکی که اشنایدر در تولیدات کنتاکتورهای خود استفاده می نماید باعث شده است که عمر مفید آنها بسیار افزایش یابد و کیفیت کار آنها نیز به شدت بهتر شود. هیچوقت برای اینکه قیمت کمتری برای خرید کنتاکتور بپردازید، ضعف در بوبین آن را نپذیرید. جهت خرید انواع کنتاکتور اشنایدر به وب سایت آسام کالا مراجعه فرمایید.


براساس سازنده

اشنایدر

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

1NO

حداکثر جریان مجاز

18 آمپر

سری کنتاکتور

سری E

0 دیدگاه برای کنتاکتور 6 آمپر سری E اشنایدر LC1-E1810M5دیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*