کنتاکتور 9 آمپر سری E اشنایدر LC1-E9101MS

LC1-E9101MS        برند: آشنایدر - Schneider دسته: کنتاکتور , کنتاکتور اشنایدر - Schneider

کنتاکتور 9 آمپر اشنایدر LC1-E0910M5

شاید از خو بپرسید که چه لزومی برای استفاده از کنتاکتورها وجود دارد و اصلا چرا شما باید یک هزینه ای برای تهیه این وسیله روی دست خود بگذارید. آیا کارآیی این وسیله در مدار قدرت و فرمان شما امری ضروری است و یا اینکه شما با یک کلید ساده و پل ساده هم می توانید این کارایی را در آن داشته باشید و نیازی به چنین وسیله ای اصلا وجود ندارید.

برای دریافت پاسخ این سوال ها بهتر است درباره مزیت هایی که یک کنتاکتور مانند کنتاکتور اشنایدر 9 آمپر LC1-E0910M5 می تواند برای شما داشته باشد صحبت نماییم و تفاوت هایی که وجود چنین کنتاکتوری می تواند برای شما ایجاد نماید را بر شماریم.

  • اولین و بهترین مزیتی که کنتاکتور 9 آمپر اشنایدر می تواند برای شما به دنبال داشته باشد، امکان طراحی و اجرای مدار فرمان به صورت اتوماتیک برای شما خواهد بود. با این توانایی دیگر نیاز به اعمال نیروی فیزیکی برای برقراری جریان در مدار اصلی جریان شما نخواهد بود و این وظیفه به صورت اتوماتیک به کنتاکتور اشنایدر سری E مدل LC1 E0910M5 سپرده می شود که بر اساس زمانبندی مورد نظر شما می تواند این وظیفه را به بهترین نحو برای شما انجام دهد.
  • یکی از مزیت های اصلی دیگر استفاده از کنتاکتورها امنیت و ایمنی بیشتر آنها نسبت به کلیدهای دستی برای شما و همه کاربران خواهد بود.
  • با وجود یک کنتاکتور در جریان فرمان و قدرت شما بعد از قطع ناگهانی برق، جریان کنتاکتور نیز قطع می شود و برای وصل مجدد نیاز به فرمان و جریان ورودی مجدد خواهد بود. پس دیگر برقراری برق ناگهانی ورودی به الکتروموتورها و مدارهای شما نخواهد داشت و صدمات ناشی از آن نیز برای شما از بین خواهد رفت.
  • کاربر با استفاده از کنتاکتور اشنایدر LC1 E0910M5 می تواند از چندین محل مختلف مدار خود را قطع و وصل نماید و این کنترل از راه دور در عمل کاربردهای بسیار وسیع دیگری برای شما ایجاد خواهد کرد که بسته به محل استفاده این کاربردها نیز متنوع می باشند.

جهت خرید کنتاکتور اشنایدر و مشاهده قیمت ها به وب سایت آسام کالا مراجعه فرمایید.


براساس سازنده

اشنایدر

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

1NO

حداکثر جریان مجاز

9 آمپر

سری کنتاکتور

سری E

0 دیدگاه برای کنتاکتور 9 آمپر سری E اشنایدر LC1-E9101MSدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*