کنتاکتور 6 آمپر سری E اشنایدر LC1-E0601MS

Schneider LC1-E0601MS        برند: آشنایدر - Schneider دسته: کنتاکتور , کنتاکتور اشنایدر - Schneider

کنتاکتور اشنایدر LC1 E0601M5

 کنتاکتورها استفاده بسیار زیادی در زندگی انسان دارند. برخلاف تصور بسیاری از افراد که خیال می نمایند کنتاکتورها فقط برای استفاده در صنعت و موتورهای الکتریکی عظیم کاربرد دارند، کنتاکتورها می توانند در موارد بسیار عمومی تر در ساختمان ها هم کاربرد داشته باشند و کنترل سیستم برق ساختمان شما را به طور کامل در اختیار شما در آورند.

در این میان کنتاکتورهای اشنایدر در سری ها و مدل های مختلف کاربردهای بسیار زیادی را در همه صنایع و مصارف عمومی برای ما دارند و می توانند به عنوان یک وسیله درجه یک انتخاب اول کاربران لقب بگیرند. کنتاکتورهای اشنایدر طیف وسیعی از مدل ها با جریان های ورودی و توان بسیار متنوعی را شامل می شوند که شما بسته به مشخصاتی که برای آن نیاز به کنتاکتور دارید می توانید یکی از این مدل ها را برای خود انتخاب نمایید.

 

پارامترهای اصلی کنتاکتور 6 آمپر سری E اشنایدر

کنتاکتورها دارای برخی پارامترها هستند که آنها را نسب به مدل های مختلف متمایز می نماید و شما بسته به مشخصات مورد نیاز خود باید این پارامترها را با آنها تطبیق دهید. پارامترهای اصلی که شما باید آنها را در مدل های مختلف کنتاکتورها در نظر داشته باشید به قرار زیر می باشد:

  • ولتاژ تغذیه بوبین

مقدار ولتاژی است که بوبین کنتاکتور می تواند آن را تحمل کرده و از خود عبور دهد. این مورد باید حتما در موقع خرید چک شود. کنتاکتورهای اشنایدر در این مورد دارای تنوع زیادی هستند که کنتاکتور اشنایدر LC1 E0601M5 دارای ولتاژ تغذیه بوبین 220 ولت AC می باشد.

 

  • تعداد پل ها

تعداد پل های موجود در کنتاکتور هم باید مد نظر قرار بگیرد.

 

  • ولتاژ کار نامی  (  ue  )

این عدد نشان دهنده مقدار ولتاژی است که کنتاکت های کنتاکتور می توانند تحمل کرده و آن را از خود عبور دهند. که برای کنتاکتور اشنایدر سری E مدل 6  آمپراین مقدار برابر با 690 ولت می باشد.

 

 

  • جریان کار نامی ( Ie  )

این عدد در انتخاب کنتاکتور بسیار مهم می باشد و حتما باید شما شرایط استفاده از کنتاکتور را با شرایط موجود خود چک کنید تا بتوانید کنتاکتور هماهنگ با مدار قدرت خود تهیه نمایید.


براساس سازنده

اشنایدر

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

1NO

حداکثر جریان مجاز

6 آمپر

سری کنتاکتور

سری E

0 دیدگاه برای کنتاکتور 6 آمپر سری E اشنایدر LC1-E0601MSدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*