کنتاکتور 150 آمپر اشنایدر LC1-D150M7

       برند: آشنایدر - Schneider دسته: کنتاکتور , کنتاکتور اشنایدر - Schneider
  • کنتاکتور اشنایدر D150
  • بوبین 220 ولت
  • وضعیت کنتاکت کمکی: 1NO+1NC

4,027,000 تومان

مقایسه

کنتاکتور اشنایدر D115

اشنایدر یکی از محبوب ترین برندهای تولید کننده کنتاکتور در دنیا است و سری D تولیدات این کمپانی هم به دلیل مصارف عمومی و پرکاربردی که دارد در بین سری های مختلف آن جزء محبوب ترین آنها محسوب می شود. بیشترین میزان مصارف خانگی و ساختمانی و اغلب الکتروموتورهای موجود از این نوع از کنتاکتورها بهره می برند. کنتاکتور اشنایدر LC1-D150M7 نیز یکی از بهترین این سری می باشد که قابلیت ها و مشخصات ویژه ای دارد که شاید در هر کنتاکتوری شاهد آن نباشیم.

 

ایمنی و امنیت کنتاکتور اشنایدر LC1-D150M7

وسایل و تجهیزات برقی و صنعتی همیشه با چالش ایمنی روبرو هستند. با توجه به اینکه این تولیدات همیشه در معرض جریان های قدرتمند برقی هستند، رعایت نکات ایمنی در آنها باید از اولویت های اصلی آنها باشد. اشنایدر برای کنتاکتور اشنایدر سری D مدل LC1-D150M7 از یک بدنه کاملا عایق انرژی برق استفاده می نماید و این باعث می شود که شما با خیال راحت از این کنتاکتور استفاده نمایید.

نکته مهم تری که درباره ایمنی کنتاکتور D150 اشنایدر وجود دارد، ایمنی و امنیت زمان نصب آن می باشد. اشنایدر در این کنتاکتور خود نحوه نصب را به گونه ای در نظر گرفته است که کمترین میزان خطر ممکن برای کاربر وجود داشته باشد و بالاترین ضریب امنیت را در این کنتاکتور و سایر تولیدات خود برای کاربر فراهم آورده است. پیچ های مخصوصی در کنتاکتور اشنایدر LC1D150M7 تعبیه شده است که موارد مصرف آنها هم بر روی آنها درج شده است و کاربر به راحتی می تواند این کنتاکتور را در محل مخصوص خود نصب نماید.

کنتاکتور 150 آمپر اشنایدر

این کنتاکتور اشنایدر یک کنتاکتور سه فاز می باشد که ولتاژ بوبین آن 220 ولت AC در 60/50 هرتزی می باشد. این کنتاکتور با تمام مواد اولیه مرغوب خود تنها 13/1 کیلوگرم وزن دارد و یک کنتاکتور فوق العاده کارآ و جمع و جور محسوب می شود.


براساس سازنده

اشنایدر

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

1NO+1NC

حداکثر جریان مجاز

150 آمپر

سری کنتاکتور

سری D

حداکثر جریان مجاز

150 آمپر

شرکت سازنده

اشنایدر

0 دیدگاه برای کنتاکتور 150 آمپر اشنایدر LC1-D150M7دیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*