کنتاکتور 115 آمپر اشنایدر LC1D115M7 بوبین 220 ولت

Scheider D115        برند: آشنایدر - Schneider دسته: کنتاکتور , کنتاکتور اشنایدر - Schneider
  • کنتاکتور اشنایدر D115
  • سه فاز
  • وضعیت کنتاکت کمکی: 1NO+1NC

7,200,000 تومان

مقایسه

کنتاکتور اشنایدر سری D مدل LC1-D115M7

 اشنایدر سعی کرده است که در محصولات کنتاکتور تولیدی خود نکات بسیار ریزی را رعایت نماید که شاید برخی از آنها در دید اول به نگاه شما نیاید و بعد و هنگام استفاده متوجه این نکات شوید. این یکی از مهم ترین خصلت های شرکت ها و تولیدکنندگان بزرگ و قدیمی است که با سابقه زیادی که دارند به ریز و بم تولیدات خود احاطه داشته و دقیقا می دانند که استفاده کنندگان چه نوع محصولی را از آنها انتظار دارند. کنتاکتور اشنایدر LC1-D115M7 نیز با همه مشخصات ظاهری که دارد دارای این نکات ریز و مفید می باشد که برخی از آنها به شرح زیر می باشد.

  • از کنتاکتورهای جمع و جور استفاده نمایید.

در برخی مواقع پیش می اید که شما فضای کافی برای قرار دادن کنتاکتور ندارید و یا اصلا لزومی ندارد که فضای زیادی را به یک وسیله برقی اختصاص دهید. از این رو بهتر است از کنتاکتورهایی استفاده نمایید که در کنار همه کیفیت های لازم برای شما، جمع و جور باشند و فضای زیادی را اشغال نکنند.

کنتاکتور 115 آمپر اشنایدر با همه مشخصه هایی که دارد یکی از جمع و جورترین کنتاکتورهای موجود در بازار است.

  • تنظیمات آسان و سریع

قرار نیست شما برای نصب و راه اندازی یک کنتاکتور معادله چند مجهولی حل نمایید و چند بار صحیح و خطا کنید تا دقیقا همه سیم ها و اتصالات را درست در جای خود قرار دهید. اگر یک کنتاکتور دقیق و حرفه ای و مخصوص کار شما ساخته شده باشد شما باید حتی بدون نیاز به کاتالوگ آن بتوانید آن را نصب و راه اندازی نمایید. اشنایدر در زمینه طراحی کنتاکتورهایی با امکان نصب و راه اندازی آسان، استاد است. کنتاکتور اشنایدر سری D مدل LC1-D115M7 نیز دقیقا به راحتی آب خوردن نصب می شود.

  • محصولات استاندارد تهیه نمایید.

اشنایدر برای تولیدات خود از بالاترین استانداردهای جهانی استفاده می نماید که یکی از آنها استاندارد IP20 می باشد که اشنایدر آن را برای کنتاکتور اشنایدر D115 به کار برده است. این استاندارد مقاومت این کنتاکتور را در برابر نفوذ گرد و خاک و ضد آب بودن آن بیان می نماید که عدد 0 بیانگر این خواهد بود که کنتاکتور اشنایدر LC1-D115M7 مقاومتی در برابر آب ندارد و باید دور از آب نگهداری شود.

کنتاکتور 115 آمپر اشنایدر

برای خرید انواع کنتاکتور اشنایدر با کارشناسان آسام کالا تماس حاصل فرمایید.


براساس سازنده -

اشنایدر

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

1NO+1NC

حداکثر جریان مجاز

115 آمپر

سری کنتاکتور

سری D

شرکت سازنده

اشنایدر

0 دیدگاه برای کنتاکتور 115 آمپر اشنایدر LC1D115M7 بوبین 220 ولتدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*