کنتاکتور اشنایدر LC1-D65M7 بوبین 220 ولت

ِکنتاکتور اشنایدر D65        برند: آشنایدر - Schneider دسته: کنتاکتور , کنتاکتور اشنایدر - Schneider
  • کنتاکتور اشنایدر D65
  • سه فاز
  • وضعیت کنتاکت کمکی: 1NO+1NC

2,520,000 تومان

مقایسه

کنتاکتور اشنایدر سری D مدل LC1-D65M7

کنتاکتور در واقع وسیله ای است که قرار است با استفاده از یک جریان بسیار کوچک و جزئی یک جریان قدرت بسیار بزرگ و قدرتمند را به کار بیندازد. این دقیقا اصل اصلی به وجود آمدن کنتاکتورها می باشد. در نظر بگیرید که یک جریان کوچک مانند جریان فتوسل وقتی هوا تاریک می شود، قدرت آن را ندارد که یک جریان بزرگی مانند لامپ های بیرونی یک ساختمان را راه بیندازد و در این مسیر نیاز به کمک گرفتن از یک دستگاه کمکی دارد.

کنتاکتورها با ورود جریان کوچک فتوسل به درون خود می توانند فرمان وصل یک جریان قدرت بزرگ را صادر نمایند و در این راه کمک بسیار خوبی برای این جریان باشند.

 

کنتاکتور سه فاز استفاده کنیم یا تک فاز؟

کنتاکتور اشنایدر LC1-D65M7 یک کنتاکتور سه فاز است و علاوه بر برق سه فاز کارایی لازم در جریان تک فاز را نیز به خوبی دارد. این خاصیت کنتاکتورها می باشد که در آنها کنتاکتورهای سه فاز می توانند کارایی لازم برای به جریان انداختن برق های تک فاز را نیز داشته باشند اما عکس این مطلب نمی تواند صحیح باشد و برای برق سه فاز شما حتما نیاز به استفاده از یک کنتاکتور سه فاز خواهید داشت. پس چه بهتر است که چه برق سه فاز داشته باشید و یا چه برق تک فاز از کنتاکتور سه فاز استفاده نمایید. زیرا از نظر قیمتی هم این دو بسیار نزدیک به هم هستند و تفاوت چندانی با هم ندارند.

کنتاکتور اشنایدر D65

کاربری آسان

یکی از مشخصات و ویژگی های ممتاز کنتاکتورهای اشنایدر و کنتاکتور اشنایدر سری D مدل LC1-D65M7 کاربری بسیار آسانی است که برای آنها در نظر گرفته شده است. در واقع برای اتصال این کنتاکتور به جریان قدرت هیچ پیچیدگی خاصی وجود ندارد و یک برق کار آماتور هم به راحتی می تواند این کار را برای مشتریان خود انجام دهد. حتی اگر خطر برق گرفتگی وجود نداشت می توانستیم به خود مشتریان نیز این نوید را بدهیم که می توانند کنتاکتور اشنایدر D65 را برای خود وصل نمایند. اما با توجه به خطرات زیاد موجود در هنگام کار با تجهیزات برقی بهتر است یک برقکار این وظیفه را برای شما به انجام برساند.


براساس سازنده

اشنایدر

نوع قطعه

کنتاکتور سه فاز

ولتاژ بوبین AC

220V AC

وضعیت کنتاکت کمکی

1NO+1NC

حداکثر جریان مجاز

65 آمپر

سری کنتاکتور

سری D

حداکثر جریان مجاز

65 آمپر

شرکت سازنده

اشنایدر

0 دیدگاه برای کنتاکتور اشنایدر LC1-D65M7 بوبین 220 ولتدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*