بیمتال LS تیپ 40 آمپر

       برند: ال اس - LS دسته: بی متال , بی متال LS
  • LS MT 63/3H 28 40 A
  • محدود 28 تا 40 آمپر
  • قیمت مناسب

تماس بگیرید

مقایسه

بیمتال LS MT-63/3H 28-40 A

یکی از بیمتال های موجود در بازار محصولات بیمتال LS می باشد که از محدوده 6 تا 100 آمپر را پشیبانی می نماید و به دلیل قیمت مناسب از اقبال خوبی برخوردار است.

از بهترین شرکت های تولید لوازم برق صنعتی و کنترل صنعتی در شرق آسیا بدون هیچ شک وشبهه هایی شرکت ال اس LS میباشد که بزرگترین رقیب تجاری هیوندای نیز محسوب میشود. این رقابت که بین این ۲ شرکت در کشور تازه پیشرفته شده کره جنوبی وجود دارد ما را ناخود آگاه  بیاد رقابت سنگین و شانه به شانه 2 شرکت بزرگ سامسونگ و ال جی در کشور کره جنوبی که تولید کننده لوازم خانگی هستند میاندازد که این رقابت ها در کره جنوبی بدون شک در بالا بردن کیفیت لوازم تولید شده در این کشور بی تاثیر نبوده است.

از مهمترین لوازم تولید شده در شرکت بزرگ ال اس لوازم مرتبط با حفاظت از قطعات دیگر بالاخص الکتروموتور ها است که اگر این حفاظت از جریان بالاتر از حد مجاز بصورت کارکرد حرارتی باشد میتوان این قطعه را بیمتال نامید که شما تقریبا در تمام تابلوها و پنل های مختلف در صنایع متفاوت آن را خواهید دید. بیمتال ها عموما توسط شاخک هایی که دارند به زیر کنتاکتور ها متصل میشوند و توسط ترمینال زیرین خود به الکتروموتور با واسطه وایر متصل میشوند.

در اینجا ما میخواهیم به بیمتال LS تیپ 40 آمپر بیشتر بپردازیم. اول کد قطعه ما نام برند و شرکت تولید کننده وجود دارد و بعد از آن کد شناسایی که MT63 به این معنی است که بیمتال ما به کنتاکتور های ال اس متاسول از 50 الی 65 آمپر بخوبی متصل میشود و عبارت آخر رنج تنظیمی جریان بیمتال است که در بیمتال ما از 28 آمپر تا 40 آمپر قابل تنظیم میباشد.

 

مزیت

  • رنگ سفید و زیبا و ست شدن بسیار حرفه ایی با کنتاکتور های ال اس
  • قیمت مناسب در مقایسه با بیمتال های اروپایی و ژاپنی
  • در دسترس بودن محصولات LS در کشور ما ایران

 

معایب

  • بیمتال LS MT-63/3H 28-40A در مقیاس بیمتال های اروپایی شاید مقداری عملکرد ضعیف تری داشته باشند

 

شکل ظاهری

ترکیب شکل بیمتال LS MT 63/3H 28-40A همان بیمتال های دیگر ال اس است با این تفاوت که در سری بیمتال های MT63 همبیمتال مقداری بزرگتر است چون باید به کنتاکتور های بزرگتری متصل شود هم شاخک های ورودی آن ۲ شاخه است که این هم بخاطر نوع ترمینال در کنتاکتور D50 و کنتاکتور D65 میباشد. روی بی متال ال اس تیپ 40 آمپر همانند بیمتال های دیگر ۲ دکمه و یک پیچ تنظیم قرار گرفته که دکمه سبز برای ریست است و زمانی که بیمتال مدار را بدلیل جریان بالاتر از حد مجاز قطع کرد میتوان با ضربه زدن روی آن بیمتال را به شرایط عادی برگرداند و دکمه قرمز تحریک دستی است و بالاخره پیچ مهم تنظیم که بیمتال ما را از 28 آمپر تا 40 آمپر تنظیم میکند که در این رنج کار کند و جریان بالاتر از رنج ها را قطع کند.

رله حرارتی LS تیپ 40 آمپر

نتیجه گیری

 اگر قائل به این موضوع باشیم که بیمتال ها وظیفه حفاظت از الکتروموتور ها را بر عهده دارند باید الکتروموتور و رنج آن را که میتوان با بیمتال LS MT 63/3H 28-40A حفاظت کرد را در بیاوریم اگر الکتروموتور ما بصورت تک ضرب راه اندازی شده باشد رله حراراتی LS تیپ 40 آمپر توانایی راه اندازی و حفاظت از الکتروموتوررنج های18.5kw  و 15kw را دارا میباشد والکتروموتور اگر بصورت ۲ ضرب راه اندازی شود بیمتال ما میتواند حفاظت از رنج های 30KW و37.5KW  را برعهده بگیرد. البته عموما در مدار های دوضرب بیمتال را سر راه یکی از کنتاکتور های اصلی و یا مثلث قرار میدهند و رنج آن را نصف جریان مصرفی الکتروموتور تنظیم میکنند.

 


براساس برند بیمتال

LS

0 دیدگاه برای بیمتال LS تیپ 40 آمپردیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*