سرو موتور دلتا B2-750W-3R-B

       برند: دلتا - Delta دسته: سرو موتور , سرو موتور دلتا
  • سرو موتور دلتا سری B2
  • دارای ترمز
  • با ظرفیت 750w
  • برق ورودی تک فاز

7,260,000 تومان

مقایسه

سرو موتور DELTA B2-750W-3R-B

سرو موتور نوعی از موتورهای کنترل و یا موتورهایی که با عنوان عامل حرکت در سیستم های اتوماسیون جهت تعیین و کنترل سرعت در ماشین های ابزار ، بازوهای ربات و .. به کار می روند. موتورهای معمولی اغلب از یک یا دو سرعت برای انجام کارهای مختلف طراحی شده اند ولی سروو موتورها طوری طراحی میشوند که بتوانند در یک محدوده سرعت کار کنند و یا به عنوان سیستم های کنترل فید بک مورد استفاده قرار میگیرند. سرو موتور دلتا B2-750W-3R-B دارای ظرفیت  750W و حداکثر دور موتور آن نیز 3000RPM است . سایز فلنج 80 و مانند سایر مدل های دیگر از برق ورودی تک فاز استفاده میکند . قطر شفت 19 میلی متر است و از گشتاور 2.39 استفاده میکند.

 

 

گشتاور تولیدی سرو موتور دلتا به عوامل زیر بستگی دارد

  • رنج توان سرو موتور بر حسب کیلو وات
  • سرعت مودر نیاز در شرایط کاری دور در هر دقیقه

به طور کلی، هرچه رنج توان یک موتور بیشتر باشد، گشتاور بیشتری را نیز می‌تواند تولید کند .نمودار گشتاور-سرعت نشان می‌دهد که یک موتور خاص در سرعت‌های کاری مختلف چه میزان گشتاور قادر است تولید کند.تولید کنندگان معمولا از این اطلاعات کمک گرفته تا بتوانند موتور مناسبی را انتخاب کنند.یک سرو موتور ممکن است در ناحیه‌ی متناوب (momentary region) برای مدت زمان اندکی کار کند.
موتور قادر است این گشتاور را برای مدت زمان اندکی با ایمنی کامل تحمل کند .یک سرو موتور در ناحیه‌ی ماندگار برای مدت زمان نامحدودی می‌تواند کار کند،البته تا زمانی که خنک کننده‌ی سرو موتور بتواند کار کند.

 

برند دلتا

محصولات اتوماسیون صنعتی دلتا در بازار داخلی از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و مورد توجه اکثر مهندسین صنعت برق می باشند، کیفیت بالای محصولات دلتا در کنار قیمت مناسب آنها در مقایسه با برند های اروپایی دلیل این استقبال مهندسین داخلی می باشد.


نوع سرو

B2

ظرفیت

750W

حداکثر دور موتور

3000RPM

وضعیت ترمز

فاقد ترمز

سایز فلنج

80

برق ورودی

تک فاز

گشتاور *(N-m)

2.39

قطر شفت

19 میلی متر

کد تجاری درایو

ASD-B2-0721-B

کد تجاری موتور

ECMA-C20807SS

کد تجاری کانکتور قدرت

ASDBCAPW0100

کد تجاری کابل اینکودر (5متری)

ASDBCAEN0005

شرکت سازنده

دلتا

کشور سازنده

چین

0 دیدگاه برای سرو موتور دلتا B2-750W-3R-Bدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*