سرو موتور دلتا B2-600W-1R فاقد ترمز

       برند: دلتا - Delta دسته: سرو موتور , سرو موتور دلتا

سرو موتور دلتا B2-600W-1R

سرو موتور دلتا B2-600W-1R نوعی از موتورهای کنترل و یا موتورهایی که با عنوان عامل حرکت در سیستم های اتوماسیون جهت تعیین و کنترل سرعت در ماشین های ابزار ، بازوهای ربات و .. به کار می روند.موتورهای معمولی اغلب از یک یا دو سرعت برای انجام کارهای مختلف طراحی شده اند ولی سرو موتورها طوری طراحی میشوند که بتوانند در یک محدوده سرعت کار کنند و یا به عنوان سیستم های کنترل فید بک مورد استفاده قرار میگیرند. سرو موتور دلتا B2-600W-1R دارای ظرفیت  600W و حداکثر دور موتور آن نیز 1000RPM است.

 

کارایی سرو موتور های دلتا

سرو موتورهای صنعتی بایستی سریع و دقیق بوده و قادر به تولید کردن گشتاورهای زیاد در شرایط کاری خود باشند. از این رو سرو موتورهای صنعتی بر اساس طراحی موتورهای بدون جاروبک، طراحی می‌شوند. کارایی محصولات سرو موتور دلتا به دو آیتم دارد سایز موتور سرو (Servo Motor Sizing) و تنظیم سیستم سرو (Servo System Tuning) دارد.

 

 

گشتاور تولیدی سرو موتور دلتا به عوامل زیر بستگی دارد

  • رنج توان سرو موتور بر حسب کیلو وات
  • سرعت مودر نیاز در شرایط کاری دور در هر دقیقه

به طور کلی، هرچه رنج توان یک موتور بیشتر باشد، گشتاور بیشتری را نیز می‌تواند تولید کند .نمودار گشتاور-سرعت نشان می‌دهد که یک موتور خاص در سرعت‌های کاری مختلف چه میزان گشتاور قادر است تولید کند.تولید کنندگان معمولا از این اطلاعات کمک گرفته تا بتوانند موتور مناسبی را انتخاب کنند.یک سرو موتور ممکن است در ناحیه‌ی متناوب (momentary region) برای مدت زمان اندکی کار کند.
موتور قادر است این گشتاور را برای مدت زمان اندکی با ایمنی کامل تحمل کند . یک سرو موتور در ناحیه‌ی ماندگار برای مدت زمان نامحدودی می‌تواند کار کند،البته تا زمانی که خنک کننده‌ی سرو موتور بتواند کار کند.

 

برند دلتا

کمپانی دلتا محصولات خود را با بالاترین سطح از فناوری روز در بازار عرضه داشته تا رقیب اصلی برند های اروپایی باشد و همچنین زیر مجموعه تولیدات این برند به قدری متنوع میباشد که برای هر نوع سطح از تولیدات خود دسته بندی مجزایی دارد. داشتن قیمت های اقتصادی و کیفیت بسیار بالا از جمله مشخصه های اصلی برند دلتا میباشد.


نوع سرو

B2

ظرفیت

600W

حداکثر دور موتور

1000RPM

وضعیت ترمز

فاقد ترمز

برق ورودی

تک فاز

گشتاور *(N-m)

5.73

کد تجاری درایو

ASD-B2-0721-B

0 دیدگاه برای سرو موتور دلتا B2-600W-1R فاقد ترمزدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*