سرو موتور دلتا B2-400W-3R-B ترمزدار

B2-400W-3R-B        برند: دلتا - Delta دسته: سرو موتور , سرو موتور دلتا , سروو موتور دلتا سری b2
  • سرو موتور دلتا سری B2
  • دارای ترمز
  • برق ورودی تک فاز با ظرفیت 400w

15,225,000 تومان

مقایسه

سرو موتور دلتا B2-400W-3R-B

سروموتور دلتا B2-400W-3R-B جزو سری محصولات سرو موتور دلتا B2 می باشد. این سرو موتور پیشرفته دارای ظرفیت 400W تا حداکثر دور موتور 3000RPM میباشد ، همچنین دارای وضعیت ترمز برای کارایی بهتر در شرایط خاص میباشد. برق ورودی این مدل نیز تک فازاست و از گشتاور (N-m 1.27) استفاده میکند. یکی از مهمترین ویژگی های فنی استفاده شده در این مدل سرو موتور برند دلتا استفاده از قطر شفت 14 میلی متر و سایز فلنج 60 است.

 

مشخصات اصلی سرو موتور های کلاس B2 دلتا 

سری B یک سرو دیجیتال و داراي توابع استاندارد است. این مدل درایو قابليت کنترل موقعیت / سرعت / گشتاور و پشتیبانی از پالس ورودی فرمان و کنترل سیگنال آنالوگ را بصورت داخلي دارا مي باشد. ویرایش پارامترها و كنترل عملیات از طریق صفحه کلید دیجیتال دستی موجود روي درايوانجام می شود. با تنظيم مقادير و پارامتر هاي درايو، امكان كنترل سريع عمليات و دسترسي سريع به حافظه داخلي دستگاه از طريق دانلود و آپلود پارامتر ها تسهيل مي گردد. سری B سرو درايو هاي دلتا ،یک درايو مقرون به صرفه و تامين كننده رضايت مصرف كننده بوده که سر شار از پارامتر های اساسی و کاربري هاي متعدد در زمینه اتوماسیون صنعتی می باشد.

 

آشنایی بیشتر با سرو مووتور

سرو موتور ها از سه بخش تشکیل شده اند: یک موتور DC ، جعبه دنده و مدار کنترل زاویه موتور. مدار داخل سرو ، کنترل موتور رو به این صورت انجام میدهد.یک پتانسیومتر متصل به محور خروجی سرو زاویه فعلی موتور رو اندازه گیری کرده و این ولتاژ با آن چیزی که برای سرو به عنوان زاویه مقصد مشخص شده مقایسه می شود. بر اساس نتیجه مقایسه موتور در جهتی به حرکت در می آید که اختلاف زاویه را از بین ببرد.به زبون ساده تر، شما به موتور یک زاویه مقصد می دهید و محور موتور به آن زاویه می رود.محور خروجی اکثر سروو ها نمی توانند دور کامل بزنند بلکه فقط یک بازه ۲۷۰ درجه ای یا ۱۸۰ درجه ای دارند.

 

روش درایو در سرو موتور دلتا B2-400W-3R-B

برای درایو سرو نیازی به مدارات قدرت نیست چون تقریبا همه چیز داخل موتور تعبیه شده است. سرو ها (نوع معمولی) ۳ عدد سیم دارند. که ۲ تای آن ها نشان دهنده ی+ و – تغذیه اند، مثلا مشکی و قرمز. سیم سوم، سیگنال فرمان موتور را دریافت می کند.

 

نحوه ایجاد سیگنال فرمان سرو موتور دلتا B2-400W-3R-B

سیگنال فرمان نقریبا شبیه به PWM است با این تفاوت که از ۰ تا ۱۰۰ درصد اون مورد نیاز نیست. برای کنترل موتور شما باید هر ۵۰ میلی ثانیه این پایه رو یه مدت کوتاهی ۱ کنید و دوباره ۰ ، این مدت نشان دهنده زاویه مقصد است. برای قرار گیری محور موتور در مرکز این زمان حدود ۱٫۵ میلی ثانیه است. بازه تغییرات زمان ۱ بودن هم از ۱ تا ۲ میلی ثایه می باشد. البته بهتر است که مقادیر دقیق را از دیتا شیت موتور ببینید.

 


نوع سرو

B2

ظرفیت

400W

حداکثر دور موتور

3000RPM

وضعیت ترمز

دارای ترمز

سایز فلنج

60

برق ورودی

تک فاز

گشتاور *(N-m)

1.27

قطر شفت

14 میلی متر

کد تجاری درایو

ASD-B2-0421-B

کد تجاری موتور

ECMA-C20604SS

کد تجاری کانکتور قدرت

ASDBCAPW0100

کد تجاری کابل اینکودر (5متری)

ASDBCAEN0005

0 دیدگاه برای سرو موتور دلتا B2-400W-3R-B ترمزداردیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*