سرو موتور دلتا B2-400W-3R بدون ترمز

B2-400W-3R        برند: دلتا - Delta دسته: سرو موتور , سرو موتور دلتا
  • سرو موتور دلتا سری B2
  • برق ورودی تک فاز
  • با ظرفیت 400w
  • حداکثر دور موتور:3000RPM

5,800,000 تومان

مقایسه

سرو موتور دلتا B2-400W-3R

سرو موتور دلتا B2-400W-3R نوعی از موتورهای کنترل و یا موتورهایی که با عنوان عامل حرکت در سیستم های اتوماسیون جهت تعیین و کنترل سرعت در ماشین های ابزار ، بازوهای ربات و .. به کار می روند.موتورهای معمولی اغلب از یک یا دو سرعت برای انجام کارهای مختلف طراحی شده اند ولی سرو موتورها طوری طراحی میشوند که بتوانند در یک محدوده سرعت کار کنند و یا به عنوان سیستم های کنترل فیدبک مورد استفاده قرار میگیرند. سرو موتور دلتا B2-400W-3R دارای ظرفیت  400W و حداکثر دور موتور آن نیز 3000RPM است . سایز فلنج 60 و مانند سایر مدل های دیگر از برق ورودی تک فاز استفاده میکند. قطر شفت این سروموتور دلتا، 14 میلی متر است و از گشتاور 1.27 استفاده میکند .

 

کارایی سرو موتور های دلتا

سرو موتورهای صنعتی بایستی سریع و دقیق بوده و قادر به تولید کردن گشتاورهای زیاد در شرایط کاری خود باشند . از این رو سرو موتورهای صنعتی بر اساس طراحی موتورهای بدون جاروبک، طراحی می‌شوند. کارایی سروو موتور های دلتا به دو آیتم دارد سایز موتور سرو (Servo Motor Sizing) و تنظیم سیستم سرو (Servo System Tuning) دارد.

 

گشتاور تولیدی سرو موتور دلتا به عوامل زیر بستگی دارد

  • رنج توان سرو موتور بر حسب کیلو وات
  • سرعت مودر نیاز در شرایط کاری دور در هر دقیقه

به طور کلی، هرچه رنج توان یک موتور بیشتر باشد، گشتاور بیشتری را نیز می‌تواند تولید کند .نمودار گشتاور-سرعت نشان می‌دهد که یک موتور خاص در سرعت‌های کاری مختلف چه میزان گشتاور قادر است تولید کندتولید کنندگان معمولا از این اطلاعات کمک گرفته تا بتوانند موتور مناسبی را انتخاب کنند.یک سرو موتور ممکن است در ناحیه‌ی متناوب (momentary region) برای مدت زمان اندکی کار کند.
موتور قادر است این گشتاور را برای مدت زمان اندکی با ایمنی کامل تحمل کند .یک سرو موتور در ناحیه‌ی ماندگار برای مدت زمان نامحدودی می‌تواند کار کند،البته تا زمانی که خنک کننده‌ی سرو موتور بتواند کار کند.

 

برند دلتا

محصولات اتوماسیون صنعتی دلتا با بالاترین سطح از فناوری روز در بازار عرضه شده اند تا رقیب اصلی برند های اروپایی باشد و همچنین زیر مجموعه تولیدات این برند به قدری متنوع میباشد که برای هر نوع سطح از تولیدات خود دسته بندی مجزایی دارد. داشتن قیمت های اقتصادی و کیفیت بسیار بالا از جمله مشخصه های اصلی برند دلتا میباشد.


نوع سرو

B2

ظرفیت

400W

حداکثر دور موتور

3000RPM

وضعیت ترمز

فاقد ترمز

سایز فلنج

60

برق ورودی

تک فاز

گشتاور *(N-m)

1.27

قطر شفت

14 میلی متر

کد تجاری درایو

ASD-B2-0421-B

کد تجاری موتور

ECMA-C20604RS

کد تجاری کانکتور قدرت

ASDBCAPW0000

کد تجاری کابل اینکودر (5متری)

ASDBCAEN0005

0 دیدگاه برای سرو موتور دلتا B2-400W-3R بدون ترمزدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*