ماژول توسعه دلتا DVP08SN11T

DELTA DVP08SN11T        برند: دلتا - Delta دسته: کارت PLC I/O , ماژول پی ال سی دلتا - Delta
  • ماژول گسترش خروجی دیجیتال
  • گسترش از سمت راست PLCهای سری S2
  • دارای 8 خروجی دیجیتال ترانزیستوری

800,000 تومان

مقایسه

مآژول توسعه خروجی ترانزیستتوری دیجیتال دلتا DVP08SN11T

 از مهمترین و کاربردی ترین کارت توسعه برای پی ال سی دلتا کارت توسعه DVP08SN11T است، بطور کلی در همه پی ال سی ها کارت توسعه دیجیتال از بالاترین اهمیت برخوردار است به این دلیل که در بسیاری از پروژه های اتوماسیون احتمال دارد ورودی و خروجی آنالوگ نداشته باشیم و یا به کارت دما احتیاج نداشته باشیم یعنی اصلا زوم حرارتی نداشته باشیم که بخواهیم آن را کنترل کنیم اما تقریبا پروژه اتوماسیونی نداریم که در آن احتیاج به وروی و خروجی دیجیتال نداشته باشیم ، و بین ورودی و خروجی دیجیتال ، خروجی دیجیتال با اهمیت تر است به این دلیل که با وجود HMI میتوان از ورودی دیجیتال کاست ، اما برای کاستن خروجی دیجیتال راه حل مشخصی وجود ندارد.

 

مزیت مدل PLC DELTA DVP-08SN11T

  • زیبا بودن DVP-08SN11T که به خوبی به پی ال سی دلتا اصلی بصورت مستقیم یا با واسطه متصل میشود .
  • اتصال DVP-08SN11T  به تمامی PLC  های سری  DVP-S2
  • در دسترس بودن دفترچه تنظیمات فارسی ساده و روان
  • قفل چفت شدن کارت توسعه DVP-08SN11T به PLC یا کارت توسعه های دیگر

 

معایب PLC DELTA DVP-08SN11T

  • ضعف در وایرینگ ورودی ودرهم شدن سیم ها بدلیل سوکت کوچک آن و احتمال بالای خرابی سوکت ها
  • شل بودن سوکت ۹ پین سبز رنگ  و احتمال قطع شدن لحظه ایی مدار در کارت DVP-08SN11T  

 

شکل ظاهری  ماژول خروجی دیجیتال ترانزیستوری DVP-08SN11T

ابعاد و اندازه تمام کارت های توسعه پی ال سی دلتا یکی است یعنی در سری S2 ماژول های ورودی و خروجی دیجیتال و آنالوگ همچنین دما و یا لودسل هم اندازه و هم سایز است. شکل ظاهری ماژول DVP-08SN11T با ماژولDVP08SM11N  دقیقا یکی است فقط در کارت توسعه خروجی دیجیتال جای حرف M حرف N حک شده و در آخر جای حرف N ، حرف T که نشان ترانزیستوری بودن کارت هست ، نوشته شده است. در این کارت توسعه دلتا احتیاجی به پاور نیست و در این سری پی ال سی فقط برای کارت های توسعه ورودی و خروجی آنالوگ و دما و لودسل باید سوکت پاور نصب شود.

 

نتیجه گیری

برای اضافه کردن خروجی به پی ال سی در تمام پی ال سی ها باید از کارت توسعه خروجی استفاده کنیم. حالا اگر نوع خروجی که ما احتیاج داریم ترانزیستوری باشد ، باید از کارت خروجی ترانزیستوری استفاده کنیم که اتفاقا کارت خروجی ترانزیستوری DVP08SN11T دلتا هم از نوع خروجی ترانزیستوری است.

از خروجی نوع ترانزیستوری برای عملیات های خروجی با سرعت بالا استفاده میکنند یعنی سرعتی که رله مکانیکی ، قطع و وصل سرعت بالا را نتواند تحمل کند. البته برای اضافه کردن چند عدد خروجی ترانزیستوری مثل 3 یا 4 عدد هم باید از خروجی دیجیتال 8 تایی استفاده کرد به همین دلیل است که میتوان گفت کارت خروجی ترانزیستوری دلتا DVP08SN11T از پر طرفدارترین و پر فروش ترین کارت های دیجیتال است. البته باید این نکته را گفت که در سری S2 پی ال سی دلتا پر مصرف ترین کارت دیجیتال با اختلاف کارت توسعه DVP-16SP است ، فقط در مواقعی که ما به ورودی دیجیتال احتیاجی نداشته باشیم از کارت DVP-08SN11T استفاده میکنیم.


مدل PLC

S2

وضعیت I/O

خروجی دیجیتال

تعداد خروجی

8 خروجی

براساس برند PLC

PLC دلتا

سری ماژول

S2

0 دیدگاه برای ماژول توسعه دلتا DVP08SN11Tدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*