کلید اتوماتیک هیوندای 300 آمپر 3 پل

HYUNDAI HGM 300L        برند: هیوندای - Hyundai دسته: کلید اتوماتیک - MCCB , کلید اتوماتیک هیوندای , کلید اتوماتیک فیکس
  • نوع کلید: کمپکت فیکس
  • رنج : 300 آمپر
  • کلید اتومات 3 پل

5,620,000 تومان

مقایسه

کلید اتوماتیک کامپکت هیوندای غیر قابل تنظیم 3 پل 300 آمپر

کلید اتوماتیک هیوندای فیکس غیر قابل تنظیم 3 پل 300 آمپر همان طور که عنوان شد جزو کلید های اتوماتیک غیر قابل تنظیم است و به صورت سه پل با آمپراژ متفاوت تولید و به بازار عرضه می گردد که در این جا به بررسی مدل 300 آمپر می پردازیم. کلید اتوماتیک هیوندای در دسته کلید های اتوماتیک قرار دارد که حد تحمل جریان در آنها به صورت کلی از 15 تا 1600 آمپر می باشد و فریم این کلید ها با افزایش جریان نامی بزرگ تر می شود.

 

کلید اتوماتیک کامپکت هیوندای در دو نوع فیکس و قابل تنظیم تولید می شود و عملکرد آن به این گونه است که پس از قطع مدار در اثر جریان زیاد یا اتصال کوتاه، می توان مجددأ آن را مورد استفاده قرار داد. همچنین می توان با کمک کنتاکت های فرعی تعبیه شده در آن وضعیت کلید را به اتاق فرمان منعکس کرد.

 

کلید اتوماتیک هیوندای غیر قابل تنظیم 3 پل 300 آمپر که در سیستم های قدرت و صنعتی استفاده می شود و با به وجود آمدن اشکالی در مدار به طور اتوماتیک مدار را قطع می کند. کلید اتوماتیک هیوندای به دو نوع کامپکت و هوایی تقسیم می شود. کلید اتوماتیک کامپکت هیوندای شامل تیپ های X،L،H،S،E به علاوه تیپ خاص حفاظت توزیع و روشنایی می باشد.

 

کلید اتوماتیک هیوندای مدل کامپکت بین 15 تا 1600 آمپر تولید و عرضه می شوند که نوعی از آنها فیکس یا غیر قابل تنظیم و نوعی قابل تنظیم است. اگر از کلید اتوماتیک استفاده نماییم، در صورتی که به دلیل جریان زیاد و موارد دیگر مدار قطع شود، این کلید بلافاصله، مجددا قابل استفاده می باشد. حتی می توان کلید هیوندای را به حالت قطع، وقوع خطا و وصل تغییر حالت داد.


نوع کلید اتوماتیک

کلید اتوماتیک غیر قابل تنظیم (فیکس)

سازنده کلید اتوماتیک

هیوندای (hyundai)

جریان کلید اتوماتیک

250 الی 500 آمپر

0 دیدگاه برای کلید اتوماتیک هیوندای 300 آمپر 3 پلدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*