کلید اتوماتیک کمپکت هیوندای 40 آمپر 3 پل

HYUNDAI HGM 40L        برند: هیوندای - Hyundai دسته: کلید اتوماتیک - MCCB , کلید اتوماتیک هیوندای , کلید اتوماتیک فیکس
  • نوع کلید: فیلکس
  • رنج : 40 آمپر
  • کلید اتومات 3 پل

726,000 تومان

مقایسه

کلید اتوماتیک کمپکت هیوندای HGM 40L

کلید اتوماتیک کمپکت 40 امپر غیر قابل تنظیم هیوندای ، نقش حفاظت از تجهیزات الکتریکی و در مدارهای قدرت استفاده میشود،کلید اتوماتیک کامپکت غیر قابل تنظیم سی آمپر سه پل هیوندای برای حفاظت در برابر اضافه بار، خطای الکتریکی در مدار و قطع و وصل کردن مدار به کار می رود. در این جا لازم است به تفاوت کلیدهای اتوماتیک و غیر اتوماتیک اشاره شود:

  • کلید های دارای رله کلید های اتوماتیک نام دارند.
  • کلید های بدون رله که تنها کاربرد قطع و وصل کردن را دارند، کلید غیر اتوماتیک نام دارند.

کلید اتوماتیک کامپکت هیوندای 3 پل غیر قابل تنظیم 40 آمپر یک نوع سوییچ حفاظتی است که برای کاربردهای سوئیچینگ و حفاظت مدار از آن استفاده می‌شود. یکی از نکات مهم این کلید ها کاربرد عمومی آنهاست که می توان از آن در تمامی تابلوهای برق استفاده نمود. کلید اتوماتیک کمپکت هیوندا دارای دو مدل فیکس و قابل تنظیم می باشد که این مدل از کلید اتومات هیوندای غیر قابل تنظیم ( فیکس ) می باشد و برای تمامی اماکنی که از برق 3 فاز استفاده می نماید ، مناسب است و قدرت تحمل جریان 40 آمپر را دارد.

این کلید اتوماتیک به صورت سه پل با آمپراژ متفاوت تولید و به بازار عرضه می گردد که این مدل 200 آمپر است. کلید اتوماتیک کامپکت فیکس هیوندای HGM 40L از آن جایی که دارای رله است اک می باشد و مدل مذکور غیر قابل تنظیم ( فیکس ) می باشد.


نوع کلید اتوماتیک

کلید اتوماتیک غیر قابل تنظیم

0 دیدگاه برای کلید اتوماتیک کمپکت هیوندای 40 آمپر 3 پلدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*