نرم افزار اچ ام آی تتا TETA HMI EDITOR

همانطور که می‌دانید از اچ ام آی برای مانیتورینگ و بررسی عملکرد دستگاه‌های مختلف مانند اینورتر و پی ال سی استفاده می‌شود. اچ ام آی تتا دستگاهی است با طراحی زیبا و عملکرد مناسب با قیمت مقرون به صرفه جهت کار در محیط‌های صنعتی مختلف. این دستگاه در سایزهای 3، 4، 7، 8، 10.1 و 15.6 تولید می‌شود. صفحه نمایش این محصول 16 میلیون رنگ را نمایش می‌دهد و از نوع TFT-LCD می‌باشد.

اچ ام آی تتا

مشخصات کامل HMI TETA

مشخصات اچ ام آی تتا

اچ ام آی تتا از پورت‌های مختلف ارتباطی جهت راحتی کاربر و بالا رفتن سرعت عملکرد در ماشین‌های مختلف صنعتی بهره می‌برد. صفحه نمایش لمسی که از نوع LCD می‌باشد، بسیار باکیفیت بوده و پارامترهای مختلفی نظیر گراف‌ها و نمودارها، انواع داده‌ها و خطاها را با وضوح بالا نمایش می‌هد. علاوه بر این محیط برنامه‌نویسی آن کاربرپسند بوده و کار با آن بسیار راحت می‌باشد. نرم افزار برنامه نویسی این محصول HMI EDITOR می‌باشد که از زبان C نیز پشتیبانی می‌کند. در ادامه می‌توانید این نرم افزار را از طریق لینک زیر دانلود کنید.

دانلود نرم افزار TETA HMI EDITOR

نرم افزار اچ ام آی تتا

جهت استفاده و راه اندازی برنامه HMI EDITOR از فایل پی دی اف زیر استفاده کنید:

راهنمای استفاده از اچ ام آی تتا

اچ ام آی‌ها تتا از با کیفیت‌ترین دستگاه‌های مورد استفاده در صنعت کشور است که دارای CPU 400MHz و حافظه 128 مگابایتی می‌باشد که سرعت آن را به شکل قابل ملاحظه‌ای برای دانلود، پردازش و اجرا بالا می‌برد. این اچ ام آی از زبان C نیز جهت برنامه‌نویسی پشتیبانی می‌کند. برای خرید اچ ام آی تتا می‌توانید به صفحه محصول مراجعه کنید.

آسام کالا
ارسال دیدگاه      لغو پاسخ

× می تونم کمکتون کنم؟