ماژول توسعه دلتا DVP02DA-S

DVP-02AD-S        برند: دلتا - Delta دسته: کارت PLC I/O , ماژول پی ال سی دلتا - Delta

کارت توسعه دلتا DVP02DA-S

ماژول DELTA DVP-02DA-S در سری DVP-S یکی از مهمترین ماژول هاست بدلیل تعداد کانال خروجی آنالوگ که برای راه اندازی و تنظیم دور ۲ عدد اینورتر و یا تنظیم عدد شیر تناسبی یا فشار و سرعت آن که ۲ کانال لازم دارد یا موارد مشابه دیگر که این ماژول را پرمصرف و پرفروش کرده است.

در کارت توسعه دلتا DVP-02DA-S  نوع خروجی آنالوگ که البته همه آنها استاندارد هستند بصورت نرم افزاری قابل تغییر و تعیین است و مانند بسیاری از ماژول های خروجی آنالوگ دیگر امکان تغییر نوع سیگنال های ارسالی بصورت سخت افزاری وجود ندارد. در این ماژول دلتا مانند تقریبا تمامی ماژول های آنالوگ در این سری برق پاور آن توسط سوکت زیرین تامین میشود و ولتاژ آن24VDC  است.

 

مزیت

  • زیبا بودن DELTA DVP-02DA-S که واقعا این مدل را در جایگاه مهمی قرار داده.
  • ارزان بودن مدل به نسبت مدل های دیگر با همین تعداد خروجی آنالوگ
  • اتصال DELTA DVP-02DA-S  به تمامی رنج های استاندارد جریان و ولتاژی
  • در دسترس بودن دفترچه تنظیمات فارسی ساده و حتی سایر زبانهای منطقه
  • دارا بودن پورت ارتباط  RS-485
  • زیبایی و کارا بودن محیط برنامه نویسی که البته در تمام مدلهای دلتا مشترک است
  • متصل شدن به همه HMI های معتبر در دنیا بدون هیچ گونه مشکلی
  • دارا بودن سرعت بالا در خروجی های آنالوگ

 

معایب

  • ضعف در وایرینگ  خروجی ودرهم شدن سیم ها بدلیل سوکت کوچک آن و احتمال بالای خرابی سوکت ها
  • انتخاب نوع خروجی استاندارد آنالوگ بصورت نرم افزاری و انتخاب نشدن بصورت سخت افزاری

 

شکل ظاهری PLC DELTA DVP-02DA -S

شکل ظاهری و اندازه ماژول دلتا DVP02DA-S مقداری با بقیه ماژول های ورودی و خروجی آنالوگ سری S متفاوت است و مهمترین فرق آنها همانطور که از نقشه مشخص است تعداد سوکت است که به دلیل داشتن ۲ خروجی آنالوگ فقط یک عدد سوکت ۹ پین سبز رنگ دارد و البته مثل مدل های دیگر در زیر ۲ سوکت به ترتیب ۲ و ۳ پین دارد که برای به ترتیب پورت RS-485 و پاور استفاده شده است.

دو سمت کناری کارت PLCI/O DVP-02DA-S همان سوکت اتصال به PLC  یا ماژول های دیگر قرار دارد که بسیار حساس هستند وگیره سفید رنگ محکم شدن به پی ال سی یا ماژول های دیگر که بسیار کاربردی است در بالا و پایین قرار گرفته است.

بطور کلی رنگ این ماژول توسعه PLC سفید مایل به شیری و سوکت ۹ پین و 2 پین پورت ، سبز رنگ و سوکت پاور همراه با سیم ها به رنگ سفید طراحی شده است. در زیر این مدل همانند اکثر قریب به اتفاق لوازم برق صنعتی دارای گیره ریل فلزی برای نصب در تابلو است.

چراغ های ماژول DELTA DVP-02DA-S سمت چپ بالای ماژول قرار گرفته و ۳ چراغ از بالا به پایین قرار دارد که اولی برای اطلاع از وصل بودن ولتاژ به پاور و دومی برای دانستن ERROR وسومی کارکرد صحیح ماژول را به ما یاداوری میکند.

مآژول DVP-02DS-S

 

اگر در پروژه های خودمان از سری پی ال سی های شرکت دلتا سری S استفاده کرده باشیم و ۲ خروجی آنالوگ لازم داشته باشیم و بخواهیم این ۲ کانال خروجی آنالوگ ما روی CPU نباشد تقریبا میتوان با جرات گفت راهی جز استفاده از مدل DELTA DVP-02DA-S نداریم مگر سیستم احتیاج به ورودی آنالوگ هم داشته باشد و آنوقت میتوان روی ماژول های دیگر هم تحقیق کرد اگرنه باید همان مدل DELTA DVP-02DA-S را خریداری کنیم.


مدل PLC

S2

وضعیت I/O

خروجی آنالوگ

تعداد خروجی

2 خروجی

براساس برند PLC

PLC دلتا

سری ماژول

S2

شرکت سازنده

دلتا

کشور سازنده

چین

0 دیدگاه برای ماژول توسعه دلتا DVP02DA-Sدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*