PLC دلتای ایرانی 14SS2R

PLC ATECH 14SS2R دسته: پی ال سی - PLC , PLC ایرانی
 • دلتای ایرانی
 • دارای 8 ورودی و 6 خروجی دیجیتال
 • 24 ولت
 • دارای پورت شبکه rs485 و rs232

1,760,000 تومان

مقایسه

پی ال سی دلتای ایرانی 14ss2R

شرکت ATECH بوسیله مهندسین جوان وطنی پایه گذاری شد و توسط همین مهندسین پی ال سی های دلتا بصورت بسیار حرفه ایی کپی شده است. البته شاید بتوان گفت به همان کیفیت پی ال سی اصلی دلتا نباشد ، اما حدود 80 درصد کارایی را میتوان از آن گرفت که در بیشتر مواقع برای انجام یک اتوماسیون معمولی مناسب است. البته تفاوت هایی درظاهر بین پی ال سی دلتا ایرانی برند اتک با پی ال سی اصلی دلتا ساخت تایوان وجود دارد که البته اهمیت زیادی ندارد ، اهمیت اصلی در باطن این پی ال سی هست که نسبت به دلتا اصلی ضعف هایی دارد ، خصوصا در محاسبات زیاد و دقیق که شاید از عهده آن برنیاید اما در سخت افزار باید بگوییم ،در پی ال سی های ایرانی از سخت افزار با کیفیتی استفاده شده مخصوصا رله های خروجی که بدون شک با نمونه خارجی تفاوت عمده ایی نمیکند.

 

مزیت

 • نرم افزار PLC دلتا ایرانی ATECH فرقی با نرم افزار پی ال سی دلتا اصلی ندارند
 • قاب بزرگتر و با اندازه منطقی و رنگ مشکی زیبا
 • قیمت مناسب به نسبت پی ال سی دلتا اصلی تایوانی
 • کابل پروگرام مشترک با پی ال سی دلتا اصلی DVP-14SS211R

 

معایب

 • ایراد و اشکال فنی پی ال سی دلتا ایرانی در محاسبات پیچیده که مشخص کننده فرق بین پی ال سی اصلی دلتا با کپی ایرانی آن میباشد  

 

 

شکل ظاهری پی ال سی دلتا ایرانی ATech 14SS2R

در شکل ظاهری تفاوت بسیار زیادی بین دلتا اصلی یعنی مدل DELTA DVP 14SS211R با پی ال سی دلتا ایرانی با کد فنی ATECH 14SS2R وجود دارد. کاملا مشخص است که در مدل اصلی رنگ پی ال سی سفید و اندازه آن کوچکتر است و تقریبا تمام مهندسین برنامه نویس حداقل یکبار این PLC را دیده اند اما در کپی ایرانی هم رنگ PLC مشکی شده و هم اندازه آن بزرگتر شده و ترمینال در منت ها الیه بالا و پایین قرار گرفته اند.

در ترمینال های بالا پی ال سی اتک 14SS2R از سمت چپ ترمینال ولتاژ 24VDC و بعد از آن ترمینال S/S و بعد از ترمینال های ورودی از X0 تا X7 قرار دارد وترمینال های پایین ۶ خروجی از Y0 تا Y5 قرار گرفته و یک پله بالاتر از آن در پی ال سی ATECH 14SS2R دکمه RUN و STOP قرار دارد که همان کار این کلید در پی ال سی دلتا اصلی را میکند و در کنار آن ترمینال RS-485 قرار دارد.

PLC ایرانی دلتا 14SS2R

نتیجه گیری

درمجموع برای جایگزین کردن PLC DELTA 14SS211R با یک مدل وطنی با قیمت مناسب بهترین انتخاب همین دلتای ایرانی میباشد که بیشتر امکانات پی ال سی اصلی را به ما میدهد و هم ایرانی است و هم ارزانتر ، همین 3 دلیل میتواند ما را مجاب به خرید این پی ال سی به جای دلتا اصلی کند.

البته در محاسبات دقیق و پیچیده بهتر است از مدل اصلی استفاده کنیم. رله های خروجی در پی ال سی ایرانی ما 10 آمپر است که از پی ال سی اصلی قویتر میباشد و نکته مهم در برنامه و کابل پروگرام این مدل است که با مدل اصلی دلتا تفاوتی ندارد بطور مثال برنامه دلتا اصلیWPLsoft  به پی ال سی ایرانی 14SS2R هم وصل میشود و این نکته بسیار مهم و با اهمیت است. در ضمن پی ال سی ایرانی 14SS2R همانند دلتا اصلی DVP-14SS211R به همه HMI های معتبر دنیا متصل میشود، در ضمن دلتای ایرانی 14SS2R دو سال گارنتی دارد و این گارانتی معتبر میباشد.


براساس نوع PLC

ایرانی

نوع خروجی دیجیتال

رله

ولتاژ تغذیه

24V DC

تعداد ورودی دیجیتال

8 ورودی

براساس برند PLC

PLC دلتا ایرانی

تعداد خروجی دیجیتال

6 خروجی

1 دیدگاه برای PLC دلتای ایرانی 14SS2Rدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*

 1. avatar

  پاسخ

  قیمتش خوبه