ماژول توسعه لیان EX232BD

LIYAN PLC LIYAN EX232BD دسته: پی ال سی - PLC , PLC لیان - LIYAN

PLC LIYAN EX232BD

یکی از بهترین و حرفه ایی ترین محصولات PLC شرق آسیا بدون هیچ شک و شبهه ایی همین پی ال سی لیان میباشد. پی ال سی های لیان در حقیقت زیر مجموعه همان پی ال سی های میتسوبیشی ژاپن است که خود را در غالب این پی ال سی نمایان کرده است.

کشور تولید کننده پی ال سی لیان ، تایوان است که در ضمینه ساخت کنترلر ها بسیار پیشرفت کرده و خود را یک قطب بزرگ معرفی کرده است.برای انواع و اقسام پی ال سی های لیان ماژول های مختلف برای کارهای مختلف ساخته شده که یکی از این ماژول ها ، ماژول PLC LIYAN EX232BD است.

 

مزیت مدل PLC LIYAN EX232BD

  • کیفیت بسیار بالای کارت ارتباطی برد PLC LIYAN EX232BD

 

معایب PLC LIYAN EX232BD

  • بسیار کمیاب بودن PLC LIYAN EX232BD
  • گران بودن کارت توسعه PLC LIYAN EX232BD

 

شکل ظاهری

اندازه و ابعاد کارت توسعه دیجیتال  PLC LIYAN EX232BD استاندار است و30×45×85 میباشد. رنگ کامل این برد ارتباطی سبز رنگ با مدارهای الکترونیکی مختص به خودش است . برد PLC LIYAN EX232BD با دسته سیم 7 رشته ایی از سمت چپ به پی ال سی لیان متصل میشود و روی آن سوکت 9 پین مادگی برای اتصال به غیر تعبیه شده .روی این برد دو چراغ موقع نصب و اتصال چشمک میزند که عبارتند از : RXD, TXD

 

سخن آخر

روی پی ال سی های لیان یک پورت RS-232 بصورت فابریک وجود دارد و ما اگر به هر دلیلی بخواهیم آن را به هر وسیله ایی با یک پورت ارتباطی استانداردRS-232  دیگر متصل کنیم باید پورت اضافه به آن متصل کنیم که این برد یعنی برد ارتباطی با کد PLC LIYAN EX232BD این کار را برای ما انجام میدهد.

در ضمن دانستن این نکته هم ضروری است که بدانیم پاور و برق این برد داخلی است و از طریق پی ال سی تامین میشود و بصورت 5V DC 20mA is supplied as the power from the main unit میباشد.


0 دیدگاه برای ماژول توسعه لیان EX232BDدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*