پی ال سی لیان EX1N32ER

Liyan EX1N32ER دسته: پی ال سی - PLC , PLC لیان - LIYAN
  • دارای خروجی رله
  • دارای 16 ورودی و 16 خروجی دیجیتال
  • کیفیت بالا

2,070,000 تومان

مقایسه

PLC LIYAN EX1N32ER

یکی از بهترین و حرفه ایی ترین محصولات پی ال سی شرق آسیا بدون هیچ شک و شبهه ایی همین پی ال سی لیان میباشد، پی ال سی های لیان در حقیقت زیر مجموعه همان پی ال سی های میتسوبیشی ژاپن است که خود را در غالب این پی ال سی نمایان کرده است.

کشور تولید کننده پی ال سی های لیان ، تایوان است که در ضمینه ساخت کنترلر ها بسیار پیشرفت کرده و خود را یک قطب بزرگ معرفی کرده است. برای انواع و اقسام پی ال سی های لیان ماژول های مختلف برای کارهای مختلف ساخته شده که یکی از این ماژول ها ، ماژول PLC LIYAN EX1N32ER است.

 

مزیت مدل PLC LIYAN EX1N32ER

  • کیفیت بسیار بالای کارت توسعه دیجیتال
  • تعداد مساوی ورودی و خروجی دیجیتال در کارت توسعه PLC LIYAN EX1N32ER
  • سوکتی بودن ترمینال های ورودی و خروجی ماژول PLC LIYAN EX1N32ER
  • اتصال کارت توسعه PLC LIYAN EX1N32ER به انواع پی ال سی های لیان

 

معایب PLC LIYAN EX1N32ER

  • بسیار کمیاب بودن PLC LIYAN EX1N32ER
  • گران بودن کارت توسعه PLC LIYAN EX1N32ER

 

 

شکل ظاهری

اندازه و ابعاد کارت توسعه دیجیتال PLC LIYAN EX1N32ER استاندار است و 85×۹0×140 میلیمتر میباشد همچنین رنگ آن سفید وسبز است و ترمینال های آن سبز رنگ و قابل جدا شدن است و بصورت 4 تایی یا 5 تایی طراحی شده  است. از نظر شکل ظاهری کارت اسپکشنPLC LIYAN EX1N32ER شباهت بسیاری به پی ال سی های 32 لیان دارد و میتوان گفت قاب آن با این پی ال سی ها یکی است و فقط داخل آن فرق دارد.

از سمت راست ماژول PLC LIYAN EX1N32ER کابل اسپکشن به اندازه کمتر از 10 سانتیمتر بیرون آمده برای اتصال به انواع پی ال سی های لیان .

 

نتیجه گیری

در تابلو هایی که از پی ال سی های لیان استفاده شده، برای اضافه کردن ورودی و خروجی دیجیتال به اندازه 32 عدد ، یعنی  16 عدد ورودی دیجیتال و 16 عدد خروجی دیجیتال رله ، ما گزینه ایی به جز همین کارت توسعه PLC LIYAN EX1N32ER نداریم . البته لازم به توضیح است که رله های خروجی کارت توسعه PLC LIYAN EX1N32ER بسیار با کیفیت و با عمر طولانی هستند ، یعنی اگر ما نکات فنی را لحاظ کنیم ( مثلا استفاده از رله های خروجی که از رله پی ال سی مستقیما استفاده نکنیم ) خروجی رله ما بیشتر از 10 سال کار میکنند و به قول عام حالا حالا ها خراب نمیشوند.

در مجموع بدون هیچ اغراق عرض میکنیم یکی از با کیفیت ترین پی ال سی ها و کارت های توسعه در صنعت اتوماسیون صنعتی در ایران همین برند LIYAN میباشد. از نکات بسیار خوب و کارا ترمینال های این کارت توسعه است که بصورت 4 تایی و یا 5 تایی قابل جدا شدن از ماژول هستند که مهندسین عزیز میدانند چقدر این قضیه مثبت است و بسیاری از مواقع به کمک مهندسین و تکنسین های عزیز ما میآید.

ابعاد پی ال سی لیان


0 دیدگاه برای پی ال سی لیان EX1N32ERدیدگاه خود را بنویسید      لغو پاسخ

*